PROFESIONALIOS KONSULTACIJOS       24/7     +370 606 75061       Perkant daugiau nei 1 prekę - pristatome NEMOKAMAI!
Vita-Squares - "NeoLife" kramtomieji polivitaminai vaikams (180 tablečių)
Vita-Squares - "NeoLife" kramtomieji polivitaminai vaikams (180 tablečių) Vita-Squares - "NeoLife" kramtomieji polivitaminai vaikams (180 tablečių) Vita-Squares - "NeoLife" kramtomieji polivitaminai vaikams (180 tablečių) Vita-Squares - "NeoLife" kramtomieji polivitaminai vaikams (180 tablečių) Vita-Squares - "NeoLife" kramtomieji polivitaminai vaikams (180 tablečių)

Vita-Squares - "NeoLife" kramtomieji polivitaminai vaikams (180 tablečių)

29.00 €

Aprašymas

 • Esminis

  18 vitaminų ir mineralų, skirtų sukurti tvirtą pamatą gerai sveikatai visam gyvenimui.

 • Protingas cholinas

  ir inozitolis optimaliai atminčiai, mokymuisi ir koncentracijai.

 • Maitina ląsteles

  Tre-En-En sudėtyje esantys lipidai ir steroliai iš pilno grūdo padaro ląstelių membranas lanksčias (pralaidžias). Tokiu būdu palengvina maistinių medžiagų į ląstelę patekimą ir atliekų pašalinimą.

 • Skanus

  tiek vaikams, tiek suaugusiems. Natūraliai pasaldintas vaisių ir uogų sultimis.

 • Visiškai

  jokių dirbtinių dažiklių, skonio stipriklių, saldiklių ar konservantų.

Kartais vaikai su maistu gauna daug gerų maistinių medžiagų, o kartais ne. Puikaus skonio kramtomieji polivitaminai užtikrina, kad vaikai gautų visas maistines medžiagas, taip reikalingas augančiams organizmui. „Vita-Squares“ yra specialiai vaikams sukurtas maisto papildas, kurio sudėtyje yra 18 svarbiausių vitaminų ir mineralų, lipidų bei sterolių. Puikaus skonio, be dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų, saldiklių ir konservantų.

Vaikų organizmas kasdien sukuria PER MILIJARDĄ naujų ląstelių. 
Šis nepaprastas augimas reikalauja daug maisto medžiagų. Nuo pat gimimo vaikų svoris keletą kartų padvigubėja.

Jauno žmogaus audiniams ir organų sistemai reikia maisto medžiagų, kad galėtų tinkamai vystytis.
Vaikų medžiagų apykaitos tempas labai spartus. Turbūt pats sparčiausias, koks tik kada gali būti, o vitaminai ir mineralai būtini sklandžiai medžiagų apykaitai.
Vaikų fizinio aktyvumo lygis, augimas ir jėgų atgavimas reikalauja be galo daug energijos. Vitaminai ir mineralai padeda organizmui geriau paimti ir įsisavinti maiste esančias maistines medžiagas.
Skurdi vaikų mityba - tai nepakankamas vaisių, daržovių, sveikų grūdų, ir per didelis rafinuoto, saldaus, riebaus maisto vartojimas.

„Vita-Squares" užpildo mitybos spragas:

„Vita-Squares" užtikrina optimalią ląstelių mitybą, kuri palaiko vaikų augimą ir vystymąsi. Papildo formulė specialiai pritaikyta vaikųmitybos poreikiams.
Tai ne tik polivitaminų papildas. Kompleksinio „Vita-Square s" maisto papildo sudėtyje yra vitaminų (A, D, E, C, Tiaminas, Roboflavinas, Niacinas, B6, Folio rūgštis, B12, Biotinas, Pantenono rūgštis), mineralų (geležis, cinkas, jodas, varis, chromas, manganas, colinas), lipidų, sterolių ir kitų natūralių maistinių medžiagų, kurių trūksta maiste, bet kurios labai svarbios gerai sveikatai.
Sudėtyje yra „Tre-en-en" grūdų koncentrato. Ypatinga formulė iš sveikų kviečių gemalų, ryžių sėlenų ir sojų pupelių aprūpina lipidais ir steroliais, kurie dažnai pašalinami iš maisto produktų, sudarančių vaikų mitybos pagrindą.
Platus antioksidantų spektras.
100% natūralūs saldikliai ir kvapiosios medžiagos. Tabletės pasaldintos vaisių sulčių (obuolių ir vynuogių) koncentratu, fruktoze, gliukoze ir dekstroze. Kvapiąsias medžiagas atstoja apelsinų ir uogų ekstraktas. Sudėtyje nėra sacharozės. Puikaus skonio!
Optimalus mineralų kiekis. Papildyta cinku, chromu, variu, geležimi, jodu ir manganu.
Sudėtyje yra cholino. Cholinas reikalingas tinkamai smegenų veiklai bei tirpdo vidinius riebalus.
Kramtomosios tabletės lengvai virškinamos ir įsisavinamos. 
Be konservantų ir dirbtinių dažiklių.

Pagrindiniai privalumai:

• Vitaminas A padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą ir išsaugoti normalų regėjimą.
• Vitaminas C padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą, apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos ir mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį. 
• Pantoteno rūgštis padeda palaikyti normalią protinę veiklą.
• Geležis padeda palaikyti normalią pažinimo funkciją.

Vartojimas:

• Vartokite 3 tabletes per dieną valgio metu.

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!