PROFESIONALIOS KONSULTACIJOS       24/7     +370 606 75061       Perkant daugiau nei 1 prekę - pristatome NEMOKAMAI!
test
test

SPORTAS IR NEOLIFE

SAMI JAUHOJÄRVI
SLIDININKAS • SUOMIJA 2014 M. OLIMPINIO AUKSO MEDALIO LAIMĖTOJAS 


APIE SAMI JAUHOJÄRVI
Slidinėjimas yra sunkus jėgos, ištvermės ir valios reikalaujantis sportas. Sami Jauhojärvi yra vienas labiausiai patyrusių slidininkų Suomijos nacionalinėje slidinėjimo komandoje, dalyvavęs 2006 m. Turino ir 2010 m. Vankuverio olimpinėse žaidynėse. 2014 m. Sočio olimpinėse žaidynėse Sami kartu su Iivo Niskanenu iškovojo aukso medalį komandinio sprinto slidinėjimo varžybose.

KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI

Kokius „NeoLife“ produktus vartojate mitybai papildyti ir pasistiprinti treniruočių metu?

„Carotenoid Complex“, „Formula IV“, „Tre-en-en“, „Omega-3 Salmon Oil Plus“, „NeoLifeShake“, „Kal-Mag Plus D“, „NutriShake“ ir „Wheat Germ Oil with Vitamin E“.

Kokį poveikį, manote, turi „NeoLife“ maisto papildai jūsų sėkmei?

Aš vartoju platų „NeoLife“ maito papildų asortimentą, kad galėčiau greičiau atgauti jėgas. „NeoLifeShake“ ir „Nutrishake“ užtikrina, jog mano organizmas gautų pakankamai geros kokybės baltymų, kurie padeda atstatyti raumenis. „NeoLifeShake“ vartoju maždaug valandą prieš kiekvienas varžybas, kad galėčiau išlaikyti optimalų energijos lygį visų rungtynių metu. Maisto papildai man yra labai svarbūs, taip padedu sau gerai jaustis fizinio krūvio metu. Tai sportininkui labai svarbu.
MARKO ALBERT
TRIATLONAS • ESTIJA 2014 M. „IRONMAN“ VARŽYBŲ ČEMPIONAS


APIE MARKO ALBERTĄ
2011 m. Marko kvalifikavosi ir dalyvavo žymiausiose triatlono varžybose „Ironman World Championship“ Havajuose ir užėmė 12 vietą. Marko priklauso dabartinis Estijos „Ironman“ distancijos rekordas, 08:08:18. Jis dalyvauja įvairiose triatlono varžybose visame pasaulyje. 2013 m. Naujojoje Zelandijoje vykusiame „Ironman“ jis užėmė 2-ąją vietą. Jis dar kartą kvalifikavosi dalyvavimui „Ironman World Championship“ Havajuose, o tai reiškia, kad Marko tvirtai užsitikrino savo poziciją geriausių pasaulio triatlonininkų tarpe. Paskutinė jo sėkmė - 1-oji vieta reikšminguose „Ironman“ varžybose, skirtose 30-osioms „Kellogg's Nutri-Grain“ metinėms Naujoje Zelandijoje.

„Ironman“ - tai visada sunku, ir, laimei, man pavyko pademonstruoti gerą finišą. Esu labai dėkingas visiems, kas buvo šios devynių savaičių kelionės dalis!“

KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI

Kokius „NeoLife“ produktus vartojate mitybai papildyti ir pasistiprinti treniruočių metu?

„Carotenoid Complex“, „Garlic Allium“, „NeoLifeShake“, „Kal-Mag Plus D“, „Sustained Release Vitamin C“, „Wheat Germ Oil with Vitamin E“, „Formula IV“, „Omega-3 Salmon Oil Plus“, „Cruciferous Plus“, „Multi-Min“, „Betaguard“, „Tré“, „All-C“ ir „Flavonoid Complex“.

Kokį poveikį, manote, turi „NeoLife“ maisto papildai jūsų sėkmei?

Energija ir gyvybingumas yra labai svarbūs profesionaliems ištvermės sportininkams. Vartodamas įvairius „NeoLife“ maisto papildus, aš žinau, kad mano energija ir gera savijauta yra gerose rankose, nes vartoju produktus, kuriais visada pasitikiu. Vartodamas maisto papildus, aš jaučiu, koks yra savijautos ir jėgų atgavimo skirtumas. Šie produktai tikrai pagerino mano gyvenimo kokybę, todėl galiu dar daugiau treniruotis.
TOMAS BENDORAITIS
KLASIKINIS KULTŪRIZMAS • LIETUVA
KLASIKINIS KULTŪRIZMAS, KULTŪRIZMAS 1-OJI VIETA „ARNOLD CLASSIC EUROPE 2015“


APIE TOMĄ BENDORAITĮ
Tomas gimė 1979 metais Marijampolėje, Lietuvoje. Po daugelio treniruočių metų jis tapo žymiausiu kultūristu pasaulyje ir mes didžiuojamės galėdami jį vadinti mūsų komandos nariu.

Pasiekimai

2015 m.
1-oji vieta „ Arnold Classic Europe“
1-oji vieta „ Robert Burneika Classics“

2014 m.
Absoliutus Lietuvos kultūrizmo čempionas
Absoliutus „Oslo Grand Prix“ nugalėtojas
Absoliutus „European Classic Bodybuilding“ nugalėtojas
2-oji vieta „Arnold Classic Europe“
2-oji vieta „World Classic Bodybuilding“
1-oji vieta „Classic Bodybuilding“ pasaulio reitinge

KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI

Kaip sužinojote apie „NeoLife“ produktus?

Mano treneris Rinaldas Česnaitis pasiūlė vartoti „NeoLife“ maisto papildus, tuomet Rimvydas Bajorinas supažindino mane su produktais.

Kodėl pasirinkote „NeoLife“ maisto papildus?

Ruošiantis varžyboms turiu laikytis itin griežtos dietos, todėl maistinių medžiagų kokybė iš esmės nulemia mano energiją, gyvybingumą ir jėgą. Pabandęs „NeoLife“ maisto papildus supratau, kad jie yra itin aukštos kokybės, kuri mane pilnai tenkina. Nuoširdžiai rekomenduoju ir kitiems sportininkams juos išbandyti.

Ką jums reiškia „NeoLife“ maisto papildai?

„NeoLife“ maisto papildai ir mano sunkus darbas leido man laimėti aukso medalį tarptautinėse „Arnold Classic Europe 2015“ varžybose. Taip pat laimėjau 1-ąją vietą „Robert Burneika Classics“ varžybose.

Kuriuos produktus vartojate reguliariai?

„Tre-en-en“, „Kal-Mag Plus D“, „Wheat Germ Oil with vitamin E“, „Omega-3 Salmon Oil Plus“, „All C“ ir „Carotenoid Complex“.
ASHLEIGH SIMON
PROFESIONALI GOLFO ŽAIDĖJA • PIETŲ AFRIKOS RESPUBLIKA
13-OJI VIETA 2013 M. MOTERŲ EUROPOS TURNYRE


APIE ASHLEIGH SIMON
Ashleigh mėgėjiška karjera buvo tiesiog nepakartojama. Ji yra laimėjusi Moterų klubo čempionatus „Royal Johannesburg and Kensington“, savo vietiniame golfo klube, kiekvienais metais nuo 12 metų iki 17 metų. 2003 m., būdama 14 metų, ji tapo jauniausia žaidėja, gavusia visas Pietų Afrikos spalvas ir 1-uoju numeriu atstovavo savo šalį Sandraugos taurės turnyre. 2004 m. ji tapo jauniausia žaidėja, laimėjusia moterų Pietų Afrikos čempionatą Profesionaliame moterų turnyre. Ji buvo laimėjusi bent vieną MPGA (Moterų profesionalaus golfo asociacijos) turnyro renginį kaip mėgėja kiekvienais metais, kol jai sukako 17 metų, ir ji tapo profesionalė.

Nenuostabu, kad Ashleigh fantastiškai pradėjo profesionalią karjerą, laimėdama Katalonijos moterų pirmenybes savo pirmojo Moterų Europos turnyro (LET) sezono metu. Ji puikiai pasirodė 2008 ir 2009 m., derindama Europos ir MPGA (Moterų profesionalaus golfo asociacijos) varžybas prieš geriausias pasaulio žaidėjas, ir užsitarnavo 2008 m. LET naujokės titulą.

2009 m. pabaigoje Ashleigh patyrė nugaros traumą. Visus 2010 m. ji praleido gydydamasi, tačiau vis tiek sugebėjo net tris kartus patekti į geriausiųjų LET penketuką. 2011 m. jos žaidimas vėl pradėjo stiprėti ir vystytis, ir ji penkis kartus pateko į Europos turnyro dešimtuką, užėmė 15-ąją vietą „Order of Merit“ sąraše bei laimėjo Portugalijos moterų varžybas.

Deja, 2012 metus Ashleigh pradėjo keturiais LET TOP 10 pasiekimais, kuriuos nutraukė klubų trauma, taigi žiemą ji nežaidė dėl operacijos. Ji dar kartą parodė savo koncentraciją ir užsispyrimą, stulbinančiai greitai sugrįždama prie varžybų. Ji finišavo antra per pirmąjį renginį po traumos, Pietų Afrikos varžybose balandžio mėnesį. Po to ji užėmė antrąją vietą ISPS Handa Europos moterų pirmenybėse, kvalifikavosi Ricoh moterų Britanijos pirmenybėms, keturis kartus pateko į dešimtuką ir pakilo į 13-ąją LET „Order of Merit“ vietą po pavėluoto starto! Ji nuostabiai užbaigė, uždirbdama pilną MPGA kortelę Q mokykloje gruodžio mėnesį.

Nėra dvejonių, kad Ashleigh pagerins savo MPGA statusą. Po kovos su traumomis ji yra dar labiau nusiteikusi laimėti. Ashleigh yra viena labiausiai talentingų šios kartos jaunų golfo žaidėjų. Kadangi prie to dar prisideda jos pasiryžimas laimėti, tai jos ateitis tikrai bus jaudinanti.

KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI

Kokius „NeoLife“ produktus vartojate mitybai papildyti ir pasistiprinti treniruočių metu?

„Daily Vitality Pack“, „PhytoDefence“, „Chelated Zinc“, „Aloe Vera Gel“, „Nourishing Collagen Cream“, „NeoLifeShake“, „Chelated Cal-Mag“, „Multi-Fibre Blend“.
JAV KURČIŲJŲ TENISO KOMANDA
TENISAS • JUNGTINĖS AMERIKOS VALSTIJOS
AUKSO IR SIDABRO MEDALIŲ LAIMĖTOJAI KURČIŲJŲ OLIMPINĖSE ŽAIDYNĖSE ASMENINĖSE IR KOMANDINĖSE VARŽYBOSE


APIE JAV KURČIŲJŲ TENISO KOMANDĄ
JAV kurčiųjų teniso komanda turi daug gerų vyrų ir moterų sportininkų. Du energingi sportininkai, kurie išsiskiria iš kitų, - tai brolio ir sesers duetas, Emily ir Danielis Hangsteferiai. Neseniai vykusiose rungtynėse, 2013 m. Kurčiųjų olimpinėse žaidynėse Bulgarijoje, jie laimėjo sidabro medalį mišrių porų rungtyje. Atskirai jie taip pat yra puikūs sportininkai. Daniel žaidė 1-oje teniso lygoje Lipskombo universitete, kur buvo pirmas individualiose ir porinėse varžybose. Emily žaidė 1-oje teniso lygoje Čatanugos Tenesio universitete. Ji pateko į 1-ąją vietą geriausių pasaulio moterų komandinio teniso žaidėjų sąraše, laimėdama aukso medalį 2013 m. Sofijos kurčiųjų olimpinėse žaidynėse. Tai buvo pirmasis kartas, kai Amerikos teniso komanda laimėjo auksą nuo 1997 m. Ji taip pat buvo apdovanota JAV kurčiųjų sporto federacijos 2013 metų sportininkės titulu.

Emily planuoja varžytis 2017 m. Kurčiųjų olimpinėse varžybose Turkijoje.

KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI

Kokius „NeoLife“ produktus vartojate mitybai papildyti ir pasistiprinti treniruočių metu?

„PhytoDefense“, „Chelated Cal-Mag“, „Omega-III Salmon Oil Plus“, „Formula IV Plus“, „Liver Plus C“, „NutriShake“, „Neo-Lax“, „Bio-Tone“, „Full Motion“, „NeoLifeShake“, „Pro Vitality+“, „Super C Threshold Control“, „Super Ease“.

Kokį poveikį, manote, turi „NeoLife“ maisto papildai jūsų sėkmei?

Sportuodama ir žaisdama tenisą, jaučiau, kad maisto papildai padėdavo man greičiau atsigauti tarp treniruočių. Aš galėjau sunkiai treniruotis kiekvieną dieną ir nesijaučiau pavargusi. Man padėdavo „Salmon Oil Plus“ ir „Cal-Mag“. Man taip pat labai patinka energijos suteikiantys „Liver Plus C“ ir baltymai, kuriuos vartoju prieš treniruotę. Taip pat tikiu, kad „PhytoDefense“ ir „Formula IV Plus“ padėjo man palaikyti geriausią formą ir išvengti poilsio dienų, reikalingų atsigavimui. Man tikrai patinka šie produktai ir aš tikiu, kad jie yra geriausi!
-Emily Hangstefer
DEBORAH MEIS
BEVEIK PROFESIONALI BALETO ŠOKĖJA • JUNGTINĖS AMERIKOS VALSTIJOS
„BALLET MAGNIFICAT! COMPANY“ STAŽUOTOJA


APIE DEBORAH MEIS
Deborah Meis pradėjo šokti būdama penkerių, dabar ji beveik profesionali baleto šokėja. Daugelį metų „NeoLife“ maisto papildai yra neatsiejama jos treniruočių dalis. Deborah lanko daug protinių ir fizinių jėgų reikalaujančias baleto šokių pamokas, kuriose ištisa pratimų kombinacija yra parodoma tik vieną kartą, o iš šokėjos tikimasi tobulai juos pakartoti.

Deboros mama, „NeoLife“ konsultantė Lani Meis, aiškina: „Esant šios profesijos viršūnėje, labai svarbu yra aiškiai ir greitai mąstyti. Kai jūs verčiate savo organizmą papildomai dirbti, turite jam kažką papildomai ir duoti“. Prieš kiekvieną baleto pamoką ar pasirodymą Deborah išgeria keletą „Salmon Oil“ ir „Tre-en-en“ kapsulių, tai padeda jai atlikti daug jėgų reikalaujančius sudėtingus pratimus. Lani džiaugiasi: „Tai neįtikėtina, kaip šie maisto papildai padeda Deborai įveikti bet kokius sunkumus“. Deborah rodo aiškią pažangą ir prieš kiekvieną treniruotę ar pasirodymą visada vartoja maisto papildus.

Deborah yra sirgusi tik porą kartų per pastaruosius dešimt metų. Vieną iš tų retų kartų, kai Deborah susirgo gastroenteritu, o iki regioninio baleto šokių konkurso buvo likusios vos dvi dienos, ji nežinojo, ar galės jame dalyvauti. Deborah jautėsi taip blogai, jog „negalėjo pakelti galvos nuo pagalvės nejausdama pykinimo“. Debora ruošėsi šiam konkursui pusantrų metų ir tikėjosi Dievo pagalbos, kuri suteiktų jėgų pasirodymui. Negalėdama pasikelti iš lovos, Deborah pora dienų stiprino savo organizmą „NeoLife“ baltyminiais papildais ir vištienos sultiniu.

Varžybų dieną Deborah stebuklingai sugebėjo pakilti iš lovos ir dalyvauti trijuose daug fizinių jėgų reikalaujančiuose pasirodymuose. Pirmąjį pasirodymą Deborah pradėjo 11 val. ryto, paskutinis pasirodymas įvyko 19 val. Lani nuogąstavo, jog Deborah, neturėdama laiko pailsėti pertraukėlių metu, neturės jėgų ištverti visą konkursą. Tačiau, anot mamos, „mažais gurkšneliais gerdama baltyminius gėrimus, Deborah sugebėjo išsilaikyti visą dieną“. Ji laimėjo antrąją vietą ir pateko į prestižinį Amerikos jaunių Grand Prix konkursą Niujorke.

Reguliarus maisto papildų ir baltymų vartojimas leidžia Deborai jaustis stipriai, pasirengusiai ir ištvermingai, kad galėtų grakščiai šokti, nepaisydama kelyje pasitaikančių iššūkių. Ir nors Deborah gavo galimybę varžytis prestižiniame Amerikos jaunių Grand Prix konkurse, ji atsisakė šio kvietimo. Užuot dalyvavusi šiame garbingame renginyje, ji pasirinko anksčiau suplanuotą dviejų savaičių kelionę į Ruandą, kur drauge su savo bažnyčios bendruomenės bendraminčiais mokė Biblijos mokyklos vaikus choreografijos. Dievas suteikė jai galimybę treniruotis, ir ji norėjo atsidėkoti padėdama kitiems.

Šiais metais ji baigė pirmuosius dviejų metų programos metus su „Ballet Magnificat! Company“. Baigusi šią programą, ji tikisi tapti šios kompanijos narė. Neseniai jos kompanija sugrįžo iš misijos Tegusigalpoje ir San Pedro La Lima miestuose Hondūre. Kompanija atliko „Deliver Us“ baletą vienuolika kartų per dvyliką dienų.

KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI

Kokius „NeoLife“ produktus vartojate mitybai papildyti ir pasistiprinti treniruočių metu?

„Pro Vitality+“, „Acidophilus Plus“, „NeoLifeShake“, „Super C Threshold Control“.

Kokį poveikį, manote, turi „NeoLife“ maisto papildai jūsų sėkmei?

Pastaruosius metus dalyvavau „Ballet Magnificat!“ stažuotojų programoje, ir „NeoLife“ maisto papildai ypatingai padėjo man puikiai pasirodyti. Jie padėjo išlikti man budriai ir energingai, kai to reikėjo. „Pro Vitality+“, „Acidophilus Plus“ ir „Beta-Zyme“ papildai labai padėjo man gastrolių metu.
SAKIMA MULLINGS
BOKSININKAS • JAMAIKA
VIDUTINIO SVORIO ČEMPIONAS
 

APIE SAKIMĄ MULLINGS
Sakima Mullings pradeda savo kasdienę treniruotę dar prieš kylant saulei Kingstono mieste Jamaikoje. 4 val. ryto bėgiojimu, sprintu prieš vėją ir į įkalnę prasideda reguliari jo darbo diena. Po darbo jis susikaupia dar 2-3 valandoms sparingo, kovos su šešėliu ir jėgos treniruotėms.

Sunkus darbas ir gera mityba atnešė rezultatų - Sakima yra Sandraugos vidutinio svorio bokso čempionas ir pasiekė profesionalaus bokso rekordą - 8 ir 1.

KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI

Kokius „NeoLife“ produktus vartojate mitybai papildyti ir pasistiprinti treniruočių metu?

„Pro Vitality+“, „Full Motion“, „NutriShake“, „All-C“ (kramtomasis)

Kokį poveikį, manote, turi „NeoLife“ maisto papildai jūsų sėkmei?

„Pro Vitality+“ padeda man jaustis stipresniu ir energingesniu. Prieš pradėdamas vartoti „Full Motion“, dažnai kovojau su nuovargiu ir nemaloniu pojūčiu mano kelyje. Dabar galiu treniruotis pilnu pajėgumu be jokio skausmo. „Nutrishake“ suteikia man baltymų, kurių reikia raumenų atstatymui, kad galėčiau būti pasiruošęs kitos dienos treniruotei.
LISA BLACKBURN
PLAUKIKĖ • BERMUDŲ SALOS
NACIONALINIO REKORDO SAVININKĖ, 100 M PLAUKIMAS KRŪTINE


APIE LISĄ BLACKBURN
Gimusi Bermudų salose, užauginta Kanadoje, Lisa Blackburn varžėsi abiejų šalių nacionalinėse komandose. 2008 m. Lisa galvojo, kad jos olimpinėms svajonėms atėjo galas. Ji persikraustė į Bermudų salas, kad galėtų mokyti kitus, neturėdama jokių minčių pati dalyvauti varžybose. Bet likimas pasisuko taip, kad netrukus ji jau dirbo kompanijoje, kuri pilnai palaikė jos tikslus, ir Lisa grįžo į sportą.

Neseniai Atlantoje, Džordžija, vykusiose JAV nacionalinėse varžybose Lisa pasiekė 1 minutės 13.21 sekundės laiką 100 m. plaukimo krūtine rungtyje. Ji ne tik pagerino Bermudų salų nacionalinį rekordą, 40-ies metų Lisa taip pat pagerino savo Master grupės pasaulio rekordą.

Pastaruoju metu Lisa ir toliau stebina įspūdingais rezultatais. Ji laimėjo 4 aukso medalius 2013 m. „Pan-American Masters“ čempionate Floridoje, neoficialiai pagerino Master pasaulio rekordą ir laimėjo 8 medalius 2013 m. Bermudų salų žaidynėse, įskaitant ir 4 estafetinių rungčių rekordus.

KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI

Kokius „NeoLife“ produktus vartojate mitybai papildyti ir pasistiprinti treniruočių metu?

„Sports 30 with Formula IV Plus“, „Tré“, „Super Ease“, „Chelated Zinc“, „NeoLifeShake“

Kokį poveikį, manote, turi „NeoLife“ maisto papildai jūsų sėkmei?

Svarbiausia „NeoLife“ maisto papildų vartojimo priežastis yra ta, kad jie padeda man išlaikyti reikalingą maistinių medžiagų kiekį organizme ir jaustis „pilnai“. Nors ir valgau sveiką maistą, kai nevartoju maisto papildų, jaučiuosi ne tokia stipri ir pilna.

Negali pasirodyti 100%, jei taip nesijauti. Kai visi mano komandos nariai apserga, aš nesergu. Sportininkai turi sunkiai dirbti ilgą laiką, ir šiuo metu toks yra mano gyvenimo būdas. Tai yra nepakartojama kelionė - ačiū „NeoLife“.
MARIE KAY
LENGVOJI ATLETIKA • AUSTRALIJA
PASAULIO SPORTO VETERANĖ


APIE MARIE KAY
Pasaulio meistrų žaidynių daugiakovės ir sprinto čempionė, Marie Kay jau daugelį metų pirmauja tarptautinėse atletikos varžybose. Natūralūs Marie sugebėjimai kartu su stipriu charakteriu sudaro puikią kombinaciją, nes jos pasaulinių rekordų, čempionatų titulų ir medalių skaičius vis didėja. 2011 m. Marie buvo išrinkta Pasaulio meistrų metų sportininke - tai yra pats prestižiškiausias apdovanojimas, skiriamas tik geriausiems.

Nepaisant didelės sėkmės, Marie yra paprasta ir kukli moteris. Kai ji nesitreniruoja ir nesivaržo, ji dirba asmenine trenere bei savanoriškai treniruoja kylančius sportininkus. Be to, ji yra atsidavusi žmona, mama bei močiute. Nenuostabu, kad neribota Marie energija įkvepia visų amžių žmones.

KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI

Kokius „NeoLife“ produktus vartojate mitybai papildyti ir pasistiprinti treniruočių metu?

„Pro Vitality+“, „Tre-en-en“, „Cal-Mag Chelate“, „Vitamin B Complex Threshold Control“, „Vitamin C Threshold Control“, „Vitamin E“, „PhytoDefense“, „NutriShake“

Kokį poveikį, manote, turi „NeoLife“ maisto papildai jūsų sėkmei?

Be „NeoLife“ nebūčiau sugebėjusi treniruotis 10 kartų per savaitę, dirbti, prižiūrėti namus ir dar skirti laiko vaikams ir sau pačiai.
JOSHUA ROSE
FUTBOLO ŽAIDĖJAS • AUSTRALIJA
„CENTRAL COAST MARINERS“ KOMANDOS GYNĖJAS
 

APIE JOSHUA ROSE
Joshua Rose yra „Central Coast Mariners“ komandos gynėjas nacionalinėse Hyundai A-lygos futbolo varžybose. Gimęs Rokhamptono mieste Kvinslande, Joshua debiutavo 2001 m. „Brisbane Strikers“ komandoje. Per savo futbolo karjerą jis yra žaidęs Brisbeno, Oklando ir net Rumunijos komandų sudėtyje.

Joshua yra neatskiriama „Mariners“ komandos dalis, nes per 2012-2013 sezoną sužaidė net 28 rungtynėse, įskaitant ir finalines rungtynes, kuriose 2013 m. balandį „Central Coast Mariners“ pirmą kartą laimėjo čempionatą. 2014 m. „Central Coast Mariners“ komanda ir toliau yra viena pirmaujančių A lygos komandų.

KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI

Kokius „NeoLife“ produktus vartojate mitybai papildyti ir pasistiprinti treniruočių metu?

„Pro Vitality+“, „Cal-Mag Chelate“, „Full Motion“, „Chelated Zinc“, „Multi-Min“, „Vitamin B Complex Threshold Control“, „Vitamin C Threshold Control“

Kokį poveikį, manote, turi „NeoLife“ maisto papildai jūsų sėkmei?

Aš vartoju „NeoLife“ maisto papildus jau daugiau nei 15 metų, didindamas programos apimtį, kai mano treniruočių apimtis didėja. Man labai svarbu visada jaustis kaip įmanoma geriausiai. Aš vartoju „Formula IV“ nuo pat pradžių, ir nėra dienos, kai nebūčiau vartojęs šio produkto.
KATRINA WEBB
LENGVOJI ATLETIKA • AUSTRALIJA
PAROLIMPINIŲ ŽAIDYNIŲ AUKSO MEDALIO LAIMĖTOJA
 

APIE KATRINĄ WEBB
Pripažinta už savo unikalų atletiškumą bei nepakartojamą sėkmę, parolimpinė sportininkė Katrina Webb palieka savo pėdsaką sporto pasaulyje. Namo ji parsivežė net 3 aukso, 3 sidabro ir 1 bronzos medalį iš Atlantos, Sidnėjaus ir Atėnų parolimpinių žaidynių. Tai tikrai įrodo, kad ji yra viena iš geriausių Australijos parolimpinių sportininkų.

Už sporto aikštelės ribų Katrina yra savo verslo „Silver 2 Gold“ direktorė. Ji yra kvalifikuota fizioterapeutė bei žmogus, žinantis, kaip kelis kartus iš eilės laimėti aukso medalius, todėl jos verslas nukreiptas „paversti sidabrą į auksą“ ir gerinti organizacijų, komandų ir atskirų žmonių pasirodymą bei sveikatą. Ji organizuoja suvažiavimus, komandos kūrimo renginius, kolektyvines sveikatos bei sveikatingumo programas.

KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI

Kokius „NeoLife“ produktus vartojate mitybai papildyti ir pasistiprinti treniruočių metu?

„Pro Vitality+“, „NutriShake“, „Cal-Mag“, „Vitamin B Complex Sustained Release“, „Vitamin C Sustained Release“, „Vitamin E“, „Garlic Allium Complex“

Kokį poveikį, manote, turi „NeoLife“ maisto papildai jūsų sėkmei?

Ačiū „NeoLife“, kad aprūpina mane nepakartojamais produktais, kurie leidžia man kiekvieną dieną puikiausiai pasirodyti.
MAARIS MEIER
KALNŲ DVIRATININKĖ • ESTIJA
ESTIJOS XCO ČEMPIONĖ
 

APIE MAARIS MEIER
Per pastaruosius keletą metų Maaris Meier labai patobulėjo ir pasiekė gerų rezultatų. Kalnų dviračių sportas reikalauja iš organizmo atlaikyti krūvius ir būti disciplinuotai, kad galėtum gerai jaustis varžybose. 2013 m. ji tapo Estijos nacionalinio XCO čempionato nugalėtoja. Pirmą kartą savo karjeroje ji laimėjo USCI1 kategorijos varžybas Rio do Mouro etape Portugalijos taurės serijoje. Maaris yra dalyvavusi daugelyje Portugalijos taurės serijos maratonų, kur du kartus laimėjo pirmąsias varžybas ir vieną kartą užėmė trečiąją vietą. Toks ištvermės sportas kaip kalnų dviračiai reikalauja iš organizmo gebėjimo atlaikyti didžiulį krūvį ir gerai pasirodyti.

KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI

Kokius „NeoLife“ produktus vartojate mitybai papildyti ir pasistiprinti treniruočių metu?

„Carotenoid Complex“, „Formula IV“, „Tre-en-en“, „Omega-3 Salmon Oil Plus“, „NeoLifeShake“, „Kal-Mag Plus D“, „Sustained Release Vitamin C“, „Wheat Germ Oil with vitamin E“, „Acidophilus Plus“ ir „Betaguard“.

Kokį poveikį, manote, turi „NeoLife“ maisto papildai jūsų sėkmei?

„NeoLife“ maisto papildai suteikė man tai, ko reikia sėkmingam sportininkui. Ruošiantis sezonui ir pasirodant varžybose, „NeoLife“ maisto papildai vaidina svarbų vaidmenį, palaikydami ir padėdami mano fizinei savijautai. Aš žinau, kad mano organizmas gauna visą reikalingą paramą, kad galėčiau gerai jaustis ir gerai pasirodyti!
ALLAR RAJA 
AKADEMINIS IRKLAVIMAS, KETURVIETĖ VALTIS • ESTIJA
4-OJI VIETA 2012 M. OLIMPINĖSE ŽAIDYNĖSE
 

APIE ALLAR RAJA
Allar Raja olimpiadoje pirmąjį kartą pasirodė 2008 m. Pekine, kur dalyvavo keturviečių valčių rungtyje. Jis iškovojo Europos čempionato aukso medalį 2008, 2009 ir 2012 m., sidabro medalį 2010 ir 2011 m. Jis taip pat laimėjo bronzos medalį 2006 ir 2009 m. Pasaulio čempionatuose. 2012 m. Londono olimpinėse žaidynėse Allar ir jo komanda užėmė 4-ąją vietą.

KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI

Kokius „NeoLife“ produktus vartojate mitybai papildyti ir pasistiprinti treniruočių metu?

„Omega-3 Salmon Oil Plus“, „Flavonoid Complex“, baltyminiai kokteiliai („NeoLifeShake“ ar „NutriShake“), „Sustained Release Vitamin C“, „Pro Vitality+“, „Kal-Mag Plus D“, „Acidophilus Plus“ ir „All-C“.

Kokį poveikį, manote, turi „NeoLife“ maisto papildai jūsų sėkmei?

Esu laimingas, kad pagaliau radau tokius maisto papildus, kuriuos mano organizmas visiškai priima. Mano sporto medicinos gydytojai pripažino, kad „NeoLife“ maisto papildai yra gera pagalba sveikai mitybai, kuri taip reikalinga sportininkui. Sportininkui labai svarbu išlaikyti visus organizmo parametrus, ir „NeoLife“ maisto papildai man padėjo tai pasiekti. Aš taip pat jaučiu visos savo bendros savijautos stabilumą ir tikiu, kad „NeoLife“ maisto papildai turėjo tam įtakos.
KRISZTIAN BERKI
ARKLYS SU RANKENOMIS • VENGRIJA
2012 M. OLIMPINIO AUKSO MEDALIO LAIMĖTOJAS
 

APIE KRISZTIAN BERKI
Vengrijos arklio su rankenomis specialistas ir dabartinis Pasaulio bei Europos čempionas, Kriszti?n Berki, išpildė visų lūkesčius ir laimėjo aukso medalį 2012 m. Londono Olimpinėse žaidynėse! Kiti jo pasiekimai - tai 2010 ir 2011 m. Pasaulio čempionatų auksas bei 2005, 2007, 2008, 2009, 2011 ir 2012 m. Europos čempionatų auksas.

Anot tarptautinės gimnastikos federacijos, Kriszti?n yra geriausias arklio su rankenomis sportininkas visoje šio sporto istorijoje.

KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI

Kokius „NeoLife“ produktus vartojate mitybai papildyti ir pasistiprinti treniruočių metu?

„Kal-Mag“, „Omega-3 Salmon Oil Plus“, „Acidophilus Plus“, „Carotenoid Complex“, „Tré“.
TOBIA CAVALLINI
RALIO LENKTYNININKAS • ITALIJA
1-OJI VIETA 2013 M. „RALLY DI REGELLO“ LENKTYNĖSE
 

APIE TOBIĄ CAVALLINI
Tobia Cavallini pastaraisiais metais buvo gana sėkmingas. Jo naujausias pasiekimas - 1-oji vieta 2013 m. „Rally di Reggello“ lenktynėse. „Energystar“ komanda, kurią sudarė Tobia Cavallini ir Sauro Farnocchia, vairavo Peugeot 207 S2000 ir laimėjo lenktynes, atitrukę nuo visų varžovų. Lenktynės buvo labai įdomios ir kupinos pakilimų bei nuosmukių. „Mes žinojome, kad turime puikią mašiną, ir buvome užtikrinti, kad pasieksime gerų rezultatų. Lenktynės buvo įdomios, ir mes esame labai laimingi galutiniais rezultatais bei tuo, kaip gerai paruošėme mašiną lenktynėms. Mes skiriame šią pergalę visiems aistruoliams.“ 2013 m. Tobia ir jo komandos draugas taip pat laimėjo 3-iąją vietą „Rally di Marca" ir „Rally di San Martino“ lenktynėse. 2011 m. jis atvažiavo pirmas „Rally di Reggello“ lenktynėse, antras „Rally di Proserpina“ lenktynėse ir trečias „Rally di Appennino-Reggiano“ lenktynėse. 2008-2010 m. „Energystar“ komandoje buvo nemažai kitų didelių komandinių sėkmių ir laimėjimų.

KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI

Kokius „NeoLife“ produktus vartojate mitybai papildyti ir pasistiprinti treniruočių metu?

„Omega-3 Salmon Oil Plus“, „NeoLifeShake“, „Tré“, „Carotenoid Complex“, „Aloe Vera Plus“, „Pro Vitality+“.

Kokį poveikį, manote, turi „NeoLife“ maisto papildai jūsų sėkmei?

Maisto papildai padeda man išlaikyti labai gerą formą bei greitai atsigauti po lenktynių įtampos. Aš vartoju „NeoLife“ maisto papildus per visą treniruočių periodą bei prieš lenktynes. Jie man padeda išlaikyti fizinę formą bei padeda lengviau atsigauti po lenktynių. Šiais metais mes vėl planuojame pasiekti aukštų rezultatų ir aš esu įsitikinęs, kad su „NeoLife“ mes vėl būsime sėkmingi.
MAHÉ DRYSDALE
IRKLAVIMAS, VIENVIETĖ VALTIS • NAUJOJI ZELANDIJA
2012 M. OLIMPINIO AUKSO MEDALIO LAIMĖTOJAS
 

APIE MAHÉ DRYSDALE
Mahé Drysdale yra gausiai apdovanotas Naujosios Zelandijos irkluotojas, turintis ilgą pasiekimų ir pagerbimų sąrašą. Penkis kartus Pasaulio čempionas bei pasaulinio rekordo laikytojas, Mahé pagaliau pasiekė savo svajonę ir laimėjo 2012 m. Londono olimpinių žaidynių auksą. Šis pasiekimas pralenkė jo drąsų bronzos medalio pasirodymą nepaisant to, kad Mahe kentėjo nuo sekinančio skrandžio viruso.

Mahé nepakartojami pasirodymai pelnė jam pripažinimą gimtojoje šalyje, kur jis laimėjo Metų sportininko titulą prestižiniuose Naujosios Zelandijos „Halberg“ apdovanojimuose 2010 m. vasarį. Šiuo metu Mahé yra apgynęs šį titulą net tris kartus.

KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI

Kokius „NeoLife“ produktus vartojate mitybai papildyti ir pasistiprinti treniruočių metu?

„Pro Vitality+“, „PhytoDefense“, „Cal-Mag Chelate“, „NutriShake“, „Vitamin C Threshold Control“, „Vitamin B Complex Threshold Control“, „Chelated Zinc“.

Kokį poveikį, manote, turi „NeoLife“ maisto papildai jūsų sėkmei?

Kadangi esu olimpinis sportininkas, mano mityba turi būti nepriekaištinga, kad išlikčiau geros formos ir būčiau pajėgus sunkiai treniruotis. „NeoLife“ maisto papildus vartoju jau virš 10 metų. Jie suteikia man reikalingų maistinių medžiagų, kad galėčiau pasiruošti treniruočių sesijoms bei lengviau atsigaučiau po jų.
„NEOLIFE RACING TEAM“
MOTOCIKLŲ SPORTAS • PIETŲ AFRIKOS RESPUBLIKA
2014 M. „SUPER-GB“ IR „SUPER 600“ ČEMPIONAI​ 


APIE „NEOLIFE RACING TEAM“
Brad Anassis, sėkmingosios „Super Bike“ motociklų lenktynininkų komandos įkūrėjas iki šiol yra greičiausias Afrikos žmogumi ant dviejų ratų bei Pasaulio traukos lenktynių favoritas. „Anassis Racing“ komanda visai neseniai prisijungė prie „NeoLife“ rėmimo programos, tačiau jau jaučia „NeoLife“ maisto papildų naudą.

Kalbėdamas 2014 m. „NeoLife“ Pietų Afrikos konferencijoje, dabartinis Pietų Afrikos „Super Bike“ čempionas Clinton Seller pasakojo, kaip jis ir jo komandos nariai pastebėjo energijos antplūdį ir geresnę koncentraciją. Po dviejų turų PA „Super Bike“ čempionate Clint Seller ir Steven Odendaal yra savo grupių lyderiai, atitinkamai „Super-GP“ ir „Super 600“.

KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI

Kokius „NeoLife“ produktus vartojate mitybai papildyti ir pasistiprinti treniruočių metu?

„NeoLifeShake“, „Pro Vitality+“, „Chelated Cal-Mag“.

Kokį poveikį, manote, turi „NeoLife“ maisto papildai jūsų sėkmei?

„NeoLifeShake“ yra lengvas, ilgai veikiantis ir sotus produktas, nesuteikiantis per didelio pilnumo jausmą. Komanda pastebėjo, kad pradėjus vartoti „NeoLife“ maisto papildus, jie tapo energingesni ir labiau susikoncentravę.
PATRICK LAMBIE
REGBIS • PIETŲ AFRIKOS RESPUBLIKA
„SHARKS“ IR „SPRINGBOK“ KOMANDŲ GYNĖJAS IR „SKRAJOJANTIS“ SAUGAS
 

APIE PATRICKĄ LAMBIE
Patrickas tapo nuolatiniu „Cell C Sharks“ ir „Springbok“ komandų nariu. Jis iki šiol yra sužaidęs 32-ose tarptautinėse varžybose „Springbok“ komandoje. Nesvarbu, kokioje pozicijoje - gynėjo ar „skrajojančio“ saugo, - Patrickas visada pasirodo nepakartojamai.

Patrickas visada tikėjo geros kokybės maisto papildų svarba ir renkasi „NeoLife“ maisto papildus, nes tiki, kad jie padeda apsisaugoti nuo treniruočių praleidimo ar išsekimo bei, svarbiausia, leidžia jam puikiausiai pasirodyti.

KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI

Kokius „NeoLife“ produktus vartojate mitybai papildyti ir pasistiprinti treniruočių metu?

„Daily Vitality Pack“, „NeoLifeShake“, „PhytoDefence“.

Kokį poveikį, manote, turi „NeoLife“ maisto papildai jūsų sėkmei?

„PhytoDefence" dėka aš galėjau treniruotis viso sezono metu be jokių nesklandumų.

Patrickas ne tik mėgsta „NeoLifeShake“ skonį, bet taip pat džiaugiasi greitu raumenų atsigavimu, kurį suteikia mūsų pažangūs ir visaverčiai baltyminiai kokteiliai. Jis taip pat džiaugiasi „Daily Vitality Pack“ pakuote, nes visas reikalingas maistines medžiagas gauna iš vieno patogaus pakelio.

Koks yra Jūsų mėgstamiausias „NeoLife“ maisto papildas ir kodėl?

„Daily Vitality Pack“, nes jis yra pripildytas visais vitaminais, kurių man reikia bei yra patogioje pakuotėje, todėl yra lengva pasiimti su savimi į kelionę ar treniruotę.

Kodėl iš visų maisto papildų pasirinkote būtent „NeoLife“ maisto papildus?

Profesionalaus regbio reikalavimai yra labai aukšti. Aš žinau, kad privalau gauti reikiamas maistines medžiagas, kad apsisaugočiau nuo išsekimo. Aš pasitikiu „NeoLife“ maisto papildais ne tik tam, kad gaučiau jėgų žaisdamas, bet ir dėl pagalbos treniruojantis bei atsigaunant.

Ar mūsų „Sukurta gamtos, pagrįsta mokslo“ filosofija traukia Jus prie mūsų produktų?

Taip. Produktai yra tikrai geri. Man yra svarbu, kad produktai atspindi tai, kas man svarbiausia - sveikata ir sveikatingumas.
IAN STENLAKE
AKTORIUS, KOMIKAS • AUSTRALIJA
 

APIE IANĄ STENLAKE
Ianas - mylimas ir gerbiamas Australijos aktorius bei komikas, gerai žinomas dėl savo vaidmenų TV dramose „Stingers“ ir „Sea Patrol“. Jis taip pat yra dalyvavęs tokiuose sceniniuose pasirodymuose, kaip „Cabaret“ ir „Guys and Dolls“. Ianas daug metų taip pat vaidino devintojo kanalo transliuojamame „Carols by Candlelight“. Naujausias Iano darbas - pagrindinis vaidmuo „Harvest Rain Theatre Company“ produkcijoje pavadinimu „Oklahoma“.

Iano darbo tipas reikalauja geros sveikatos bei fizinės formos, nes jo vaidmenų atlikimas susijęs su ilgalaike intensyvia fizine veikla ir protine koncentracija. Be to, svarbiausias Iano vaidmuo yra dviejų dukrų tėvystė.

KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI

Kokius „NeoLife“ produktus vartojate mitybai papildyti ir pasistiprinti treniruočių metu?

„Pro Vitality+“, „Cal-Mag“, „Full Motion“, „NutriShake“, „PhytoDefense“, „Nutriance“ linija.

Kokį poveikį, manote, turi „NeoLife“ maisto papildai jūsų sėkmei?

Būti aktoriumi reiškia, kad visada turi būti 100% pasiruošęs, todėl kiekvieną dieną pradedu su „NeoLife“. Šių produktų dėka gyvenu savo svajonių gyvenimą. Ačiū „NeoLife“!