PROFESIONALIOS KONSULTACIJOS       24/7     +370 606 75061       Perkant daugiau nei 1 prekę - pristatome NEMOKAMAI!
Vegan D, Vitaminas D - "NeoLife" mitybos papildas (120 tablečių)
Vegan D, Vitaminas D - "NeoLife" mitybos papildas (120 tablečių) Vegan D, Vitaminas D - "NeoLife" mitybos papildas (120 tablečių) Vegan D, Vitaminas D - "NeoLife" mitybos papildas (120 tablečių) Vegan D, Vitaminas D - "NeoLife" mitybos papildas (120 tablečių) Vegan D, Vitaminas D - "NeoLife" mitybos papildas (120 tablečių) Vegan D, Vitaminas D - "NeoLife" mitybos papildas (120 tablečių)

Vegan D, Vitaminas D - "NeoLife" mitybos papildas (120 tablečių)

22.40 €

Aprašymas

 • Moksliniai tyrimai

  rodo, kad vitaminas D yra svarbus kalcio absorbcijai, kuris padeda palaikyti stiprius dantis, kaulus ir raumenis.

 • 100% veganiškas

  Pagamintas visiškai be gyvūninės kilmės ingredientų. "NeoLife Vegan D" atitinka griežčiausius reikalavimus, kurių tikisi vegetarai ir veganai.

 • Unikalus NeoLife išskirtinumas

  Vitamino D2 ir D3 derinys iš natūralių šaltinių ir pilnaverčių maisto produktų. Vitaminas D2 gaunamas iš mielių ir aukščiausios kokybės grybų. Vitaminas D3 natūraliai gaunamas iš elninių šiurių, kuriose nėra alergenų ir glitimo, ir kurios yra kone vienintelis visiškai veganiško vitamino D3 šaltinis.

 • Palaiko

  • Imuninę sistemą • Kvėpavimo sistemą • Kalcio pasisavinimą į organizmą

Netenkina mūsų parduotuvės kaina!? Registruokis ir pirk tiesiai iš "NeoLife" sandėlio!!!

https://lt.neolifeshop.com

Vitaminas D yra svarbus vitaminas ir padeda palaikyti normalią kaulų bei dantų būklę ir raumenų funkciją. Taip pat vitaminas D padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Vitaminas D yra riebaluose tirpus vitaminas, kartais dar vadinamas „saulės“ vitaminu, nes jis gaminasi organizme, kai odą pasiekia UVB spinduliai.

Vitaminas D veikia jungdamasis su baltymu, vadinamu vitamino D receptoriumi. Šis receptorius yra beveik visose organizmo ląstelėse ir įtakoja daugybę įvairių jo procesų. Kadangi šiais laikais mes daug laiko praleidžiame patalpose ir naudojame apsaugos nuo saulės priemones, vitamino D nepakankamumas ir trūkumas yra ypač dažni.

Vitamino D taip pat gauname tiesiogiai iš maisto produktų, tačiau paprastai gauti pakankamą kiekį vien iš maisto yra sudėtinga. Žiemos periodu, kai mes daug laiko praleidžiame patalpose, gali kilti vitamino D nepakankamumas. Vitamino D papildai yra veiksmingas būdas užpildyti šią spragą ir užtikrinti organizmui reikiamą vitamino D kiekį.

„NeoLife“ kompanijos „Vegan D“ yra unikalus vitamino D ingredientų derinys iš natūralių šaltinių ir pilnaverčių maisto produktų, kuris užtikrina puikų veiksmingumą ir biologinį prieinamumą.

Jame yra vitamino D3 ir vitamino D2 (cholekalciferolis / ergokalciferolis).

„NeoLife“ „Vegan D“ sudėtyje yra:
 • Vitamino D3 iš elninių šiurių (Cladonia rangiferina), žinomų kaip šiaurės elnių kerpės, kurios iš tiesų yra dumblių ir grybų derinys. Šis natūralus kerpių vitamino D3 ingredientas yra tvariai gaunamas naudojant švelnius ekstrahavimo metodus. Jį tradiciškai vartoja žmonės, gyvenantys Arkties šalyse.
 • Vitamino D2 iš mielių ir aukščiausios kokybės grybų (Agaricus bisporus). Šiuose grybuose taip pat yra nedideli kiekiai kitų natūralių maistinių medžiagų.

100% Veganiškas

Vitaminas D padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.
Vitaminas D padeda palaikyti normalią kalcio ir fosforo absorbciją ir (arba) įsisavinimą.
Vitaminas D padeda palaikyti normalią kaulų būklę bei normalią raunenų funkciją.

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!