PROFESIONALIOS KONSULTACIJOS       24/7     +370 606 75061       Perkant daugiau nei 1 prekę - pristatome NEMOKAMAI!
Garlic Allium Complex - "NeoLife" česnakų/svogūnų mitybos papildas (60 tablečių)
Garlic Allium Complex - "NeoLife" česnakų/svogūnų mitybos papildas (60 tablečių) Garlic Allium Complex - "NeoLife" česnakų/svogūnų mitybos papildas (60 tablečių) Garlic Allium Complex - "NeoLife" česnakų/svogūnų mitybos papildas (60 tablečių)

Garlic Allium Complex - "NeoLife" česnakų/svogūnų mitybos papildas (60 tablečių)

18.30 €

Aprašymas

 • Daugiau privalumų

  Česnakinių šeimos daržovėse esantys fitonutrientai (maistinės medžiagos) padeda palaikyti normalų kraujospūdį ir cholesterolio kiekį kraujyje. Palaiko stiprų imunitetą ir normalų ląstelių augimą bei atsinaujinimą.

 • Pilna formulė

  Sudėtyje yra česnakų, svogūnų, laiškinių česnakų ir porų.

 • Tikslinio pristatymo

  Technologija

  Specialus tabletės apvalkalas užtikrina, kad aktyvus alicinas pasieks žarnyną. Kiekvienoje dozėje yra 4,2 mg. alicino, gaunamo iš koncentruoto česnako ekstrakto. Tai prilygsta vienai šviežiai česnako skiltelei.

 • Bekvapis

  Jokio

  česnako kvapo burnoje!

Tai NEOLIFE preparatas, pagamintas iš česnako, svogūnų, porų ir jo sudėtyje yra gamtinio antioksidanto rozmarino. Česnako sudėtyje yra daugiau negu 200 įvairių junginių. Jame yra vitaminai (A, B ir C grupės), mineralai (fosforas, kalis, siera, cinkas, selenas, kalcis, magnis, natris, manganas), flavonoidai ir kiti antioksidantai, riebiosios rūgštys, aminorūgštys, pektinas, angliavandeniai ir sieros junginiai.

Ypatingai svarbus sieros junginys - tai alicinas, kuris susiformuoja iš neaktyvaus alino junginio veikiant alinazo fermentui. Alicinas turi stiprų antibakterinį ir fungicidinį poveikį (naikina bakterijas ir grybelinius susirgimus), bet sukelia blogą burnos kvapą, rūgštį skrandyje, riaugėjimą ir t.t. Jeigu žmogaus organizmas nepriima česnako natūraliame pavidale, tai jis gali vartoti tokią naudingą maistinę medžiagą.

Daugybės tyrinėjimų keletos paskutinių metų bėgyje, vadovaujant NEOLIFE mokslininkams, buvo sukurtas preparatas Garlic Allium Complex. Žaliava yra išdžiovinama šaldymo kamerose, po to susidarę milteliai presuojami į tabletes ir pasidengiama plėvele, kuri praeina pro skrandį ir pradeda tirpti tik žarnyne. Susidaręs alicinas ir kitos laisvos aktyvios medžiagos įsisavina ir pradeda veikti. Burnoje nebūna nemalonaus kvapo ir skonio.

 

Vartojimas:

 Vartokite 2 tabletes per dieną.

 

Plačiau apie česnaką ir jo naudą.

Jau nuo senų laikų česnakas ir kiti augalai yra naudojami kaip maisto produktai, prieskoniai, taip pat kaip vaistažolės. Česnako sudėtyje yra daugiau negu 200 įvairių junginių. Jame yra vitaminai (A, B ir C grupės), mineralai (fosforas, siera, cinkas, selenas, kalcis, magnis, natris, manganas), flavonoidai ir kiti antioksidantai, riebiosios rūgštys, aminorūgštys, pektinas, angliavandeniai ir sieros junginiai.

Ypatingai svarbus sieros junginys – tai alicinas, kuris susiformuoja iš neaktyvaus alino junginio veikiant alinazo fermentui. Alicinas turi stiprų antibakterinį ir fungicidinį poveikį (naikina bakterijas ir grybelinius susirgimus), bet sukelia blogą burnos kvapą, rūgštį skrandyje, riaugėjimą ir t.t.

Česnakas labai naudingas žmogui. Jis padeda esant:

• Širdies-kraujagyslių susirgimams (reguliuoja kraujo spaudimą, skystina kraują, apsaugo nuo trombų susidarymo);

• Kvėpavimo takų susirgimams (chroniškas ir paaštrėjęs bronchitas, astma);

• Peršalimui;

• Gripui;

• Sąnarių uždegimams;

• Blogam virškinimui.

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!