PROFESIONALIOS KONSULTACIJOS       24/7     +370 606 75061       Perkant daugiau nei 1 prekę - pristatome NEMOKAMAI!
Flavonoid Complex - "NeoLife" mitybos papildas (60 tablečių)
Flavonoid Complex - "NeoLife" mitybos papildas (60 tablečių) Flavonoid Complex - "NeoLife" mitybos papildas (60 tablečių)

Flavonoid Complex - "NeoLife" mitybos papildas (60 tablečių)

23.20 €

Aprašymas

 • Diets Abundant

  in flavonoid-rich fruits, vegetables, tea, and wine are linked with reduced risks for cancer, heart disease, and other age-related degenerative diseases.

 • Diverse Phytonutrients

  Contains flavonoids representative of all flavonoid classes: • flavones • flavanols • flavanones • anthocyanins • catechins — as they naturally occur in human-food-chain fruits and vegetables.

 • Whole Food Based

  Exclusive blend of flavonoid-rich extracts and concentrates is derived from whole cranberries, kale, green tea (decaffeinated), beets, elderberries, red and black grapes, oranges, lemons, and grapefruit. Added natural vitamin C enhances absorption.

 • Tested and Proven

  according to National Cancer Institute Protocols to support immune function.

"Flavonoid Complex" - tai NEOLIFE mokslininkų sukurtas mitybos papildas, sudarytas iš flavonoidų. "Flavonoid Complex" suteikia platų flavonoidų spektrą, gaunamą iš vaisių ir daržovių ekstraktų ir koncentratų, taip pat jame yra katechinų, antocianinu, proantocianinų, flavonų, flavanonų, flavonolių, elago rūgšties ir 30 mg vitamino C.

"Flavonoid Complex" sudėtyje flavonoidai yra tokiame pavidale, kokiame jie yra sutinkami gamtoje. Preparatas yra pagamintas iš patikrintos žaliavos: jis yra gaunamas iš spanguolių, žalių kopūstų, žalios arbatos (be kofeino), burokėlių, šeivamedžio uogų, aviečių, mėlynių, raudonų ir žalių vynuogių, apelsinų, citrinų ir greipfrutų.

Vartojimas:

2 tabletės per dieną.

 

Plačiau apie flavonoidus.

Flavonoidai atstovauja didelę augalinių cheminių medžiagų šeimą. Yra žinoma daugiau nei 4000 flavonoidų. Pagal savo cheminę struktūrą jie yra priskiriami polifenolams. Daugelis gamtoje esančių ryškių spalvų susidaro flavonoidų dėka. Pavyzdžiui, mėlyni, violetiniai ir tamsiai žali atspalviai, kurie yra gėlėse, lapuose, vaisiuose ir daržovėse. Be to didelė dalis raudonų, oranžinių ir geltonų spalvų, kurie nepriklauso karotenoidams, yra flavonoidai. Karotenoidai tirpsta riebaluose, o flavonoidai – vandenyje. Flavonoidai – tai antioksidantai, kurie gali daryti įtaką tose organizmo vietose, kurios laiko vandenį (kraujyje, kepenyse, inkstuose, plaučių skystyje, ašarose ir t.t.).

Flavonoidais vis dažniau gydomos širdies ir kraujagyslių ligos. Nustatyta, kad jie didina organizmo atsparumą radiacijai. Tai naudinga norint odą apsaugoti nuo saulės neigiamo poveikio, bet tuo pačiu metu gali pozityviai paveikti organizmą vėžio gydymo metu – taikant chemoterapiją ir radiaciją. Iš flavanoidų gaminamas vitaminas P ir kiti vitamininiai preparatai. Flavanoidai tinka nuo spazmų, uždegimų, skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opų, gerina žarnyno veiklą, šiek tiek laisvina vidurius.

Flavonoidų turintys augalai gydymui naudojami daugelį tūkstančių metų, o pastaruoju laikmečiu jų gydomosios savybės tapo mokslinio susidomėjimo objektu – vykdomi tyrimai, bandomos įvairių ligų bei vėžio gydymo schemos praplečiant chemioterapiją netgi onkologijoje, kuriami maisto papildai. Įvairių flavonoidų kiekis maisto produktuose skiriasi nuo nežymiausio kiekio iki ženklių koncentracijų.

Šaltiniai: Cesar G. Fraga. „Plant Phenolics and Human Health – Biochemistry, Nutrition and Pharmacology“. Wiley. p.632

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!