PROFESIONALIOS KONSULTACIJOS       24/7     +370 606 75061       Perkant daugiau nei 1 prekę - pristatome NEMOKAMAI!
Betaguard - "NeoLife" mitybos papildas su cinku ir selenu (90 tablečių)
Betaguard - "NeoLife" mitybos papildas su cinku ir selenu (90 tablečių) Betaguard - "NeoLife" mitybos papildas su cinku ir selenu (90 tablečių)

Betaguard - "NeoLife" mitybos papildas su cinku ir selenu (90 tablečių)

29.20 €

Aprašymas

 • Apsauga

  Sukurtas specialiai tam, kad padėtų ginti mūsų kūną nuo kenksmingų medžiagų, esančių ore, vandenyje ir maiste.

 • Pagaminta iš tikro maisto

  Antioksidantai, vitaminai ir mineralai, apsaugantys nuo aplinkos toksinų.

 •  

  Sinerginis mišinys

  Antioksidantai ir detoksikuojančios maistinės medžiagos padeda organizmui nutraukti toksiškus procesus ir apsaugoti ląsteles nuo pažeidimų, kuriuos sukelia aplinkos teršalai.

 • Platus spektras

  Su beta-karotenu ir kitais karotenoidais, kurie natūraliai yra morkose, taip pat vitaminas C ir visa vitamino E tokoferolių ir tokotrienolių šeima. Suteikia tiek daug beta-karoteno kaip dvi didelės morkos. B grupės vitaminai, įskaitant riboflaviną, niaciną, piridoksiną ir magnį, padeda aptikti ir pašalinti "svetimas" medžiagas.

Betaguard – tai produktas sukurtas pasaulyje žymaus toksikologo, vėžio ligų tyrinėtojo ir SAB steigėjo, garbės nario dr. Arthuro Fursto. Maistinės medžiagos, kurios padeda apsisaugoti nuo kasdieninėje aplinkoje esančių toksinų.

Betaguard sudėtyje esančios medžiagos sudaro stiprią antioksidantų grupę (antioksidantas – medžiaga, neutralizuojanti organizme kenksmingą deguonies laisvųjų radikalų poveikį, atsirandantį oksidacijos procese).

Vitaminai A ir E apsaugo riebalus turinčias ląstelių dalis. Svarbi funkcija yra ląstelės membranų apsauga. Kuomet membrana yra pažeista, į ląstelės skysčius patenka kenksmingos medžiagos, kas galutiniam etape gali paversti tokią ląstelę į vėžinę ląstelę.

 

Produkto ypatingumas:

• Pirmoji maistinių medžiagų apsauga nuo laisvųjų radikalų, atsirandančių dėl užterštumo, išmetamųjų garų, cheminių medžiagų, smogo ir aplinkoje esančių toksinų.

• Originali kruopščiai atrinktų vitaminų, mineralų ir karotenoidų formulė, kuri stiprina natūralų organizmo gebėjimą detoksikuoti ir neutralizuoti žalingas medžiagas.

• Padeda blokuoti laisvuosius radikalus ląstelių membranose.

• Padeda apsaugoti odą nuo UV spindulių.

• Stimuliuoja imuninę sistemą.

 

Pagrindiniai privalumai:

• Vitaminai C, B6, cinkas ir selenas padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.

• Vitaminai C, E, cinkas ir selenas padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

 

Vartojimas:

• Vartokite 1-3 tabletes per dieną.

 

Plačiau apie “Betaguard” sudėtyje esančių vitaminų ir mineralų naudą.

Vitaminas E – Padeda blokuoti laisvuosius radikalus ląstelių membranose. Padeda apsaugoti odą nuo UV spindulių. Stimuliuoja imuninę sistemą.

Vitaminas C – tirpstantis vandenyje vitaminas, suteikiantis antioksidantinę apsaugą vandeningoms ląstelių dalims. Jis taip pat atstato vitaminą E, apsaugo ląstelės DNR. Gali padėti pagerinti antimikrobines ir antivirusines savybes, palaiko ląstelių antioksidantų vientisumą.

Cinkas apsaugo organizmą nuo senėjimo (prailgina gyvenimą) ir sustiprina imuninę sistemą, pagerina medžiagų apykaitą, palaiko natūralų organizmo detoksikacijos procesą. Svarbus audinių atsistatymui, žaizdų gijimui. Gali padėti apsaugoti nuo toksinių sunkiųjų metalų poveikio.

Selenas apsaugo nuo apsinuodijimo tokiais sunkiaisiais metalais kaip kadmis, gyvsidabris ir švinas, pašalindamas juos iš organizmo. Jis veikia ir kaip antioksidantas ir yra organizmo fermentinės sistemos dalimi. Esant seleno trūkumui – padidėja rizika susirgti vėžiu.

B Vitaminai svarbūs odos vientisumui, virškinimo veiklai, padeda išskirti energiją, kuri reikalinga ląstelėms. Riboflavinas (B2) būtinas fermentų veiklai ir detoksikacijai. Niacinas (B3) blokuoja laisvųjų riebalų rūgščių formavimąsi ir skatina didelio tankio cholesterolio lygį. Piridoksinas (B6) svarbus apsaugant kepenų ląsteles.

Magnis blokuoja toksinių medžiagų absorbciją, padeda šalinti toksinus ir atstatyti audinius.

Chromas stiprina organizmo apsaugą. Sustiprina insulino veikimą.

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!