PROFESIONALIOS KONSULTACIJOS       24/7     +370 606 75061       Perkant daugiau nei 1 prekę - pristatome NEMOKAMAI!
Acidophilus Plus - "NeoLife" gerosios žarnyno bakterijos - probiotikai (60 kapsulių)
Acidophilus Plus - "NeoLife" gerosios žarnyno bakterijos - probiotikai (60 kapsulių) Acidophilus Plus - "NeoLife" gerosios žarnyno bakterijos - probiotikai (60 kapsulių) Acidophilus Plus - "NeoLife" gerosios žarnyno bakterijos - probiotikai (60 kapsulių) Acidophilus Plus - "NeoLife" gerosios žarnyno bakterijos - probiotikai (60 kapsulių)

Acidophilus Plus - "NeoLife" gerosios žarnyno bakterijos - probiotikai (60 kapsulių)

38.60 €

Aprašymas

 • Pagaminta iš tikro maisto

  Gerosios bakterijos gaunamos iš fermentuoto pieno kultūrų, siekiant palaikyti sveiką mikroorganizmų pusiausvyrą virškinimo trakte.

 • Platus spektras

  Sudėtyje yra penkių skirtingų rūšių laktobakterijų: • Lactobacillus acidophilus • Lactobacillus bulgaricus • Lactobacillus paracasei • Bifidobacterium animalis • Streptococcus thermophilus

 • Koncentruotas

  VIENOJE kapsulėje naudingųjų bakterijų tiek, kiek jų paprastai yra 10-yje porcijų jogurto ar 5-iose porcijose acidofilinio pieno!

 • Garantuotas veiksmingumas

  Kiekviena kapsulė užpildyta PENKIAIS MILIJARDAIS gyvų organizmų ir apsaugota, kad jie kuo geriau patektų į žarnyną.

 • Gyvi organizmai

  Ypatingai sukurta "Gel-Gard" apsaugos sistema garantuoja, kad skrandžio rūgštis nepaveiks gyvų mikrobakterijų, ir žarnyną pasieks maksimalus jų kiekis.

Sutrikęs virškinimas gali bet ką sutrikdyti. „Gerieji“ mikroorganizmai palaikys gerą jūsų žarnyno floros pusiausvyrą ir leis jaustis daug geriau. Vienoje „Acidophilus Plus“ kapsulėje yra net penki milijardai penkių skirtingų rūšių „gyvų“ mikroorganizmų, kurie teigiamai veikia žarnyno florą.

„Gerosios“ žarnyno bakterijos naudingos sveikatai. Trukdo ligas sukeliančių („blogųjų") bakterijų ir patogeninių grybelių augimui, pagerina mikrobų, gyvenančių mūsų žarnyne, balansą. Tūkstančius metų visame pasaulyje žmonės vartojo pieno produktus, kurie pagaminti veikiant šioms naudingoms bakterijoms (jogurtas, sūris, fermentuotas pienas). Tiek moksle, tiek liaudyje suprantamas teigiamas šio maisto poveikis sveikatai. "NeoLife" naudingųjų bakterijų maisto papildas „Acidophilus Plus" apima veiksmingumą ir technologiją, garantuojančią, kad gyvų organizmų nesunaikins skrandžio rūgštis, jie pasieks žarnyną, ir suteiks penkis milijardus gyvų organizmų, galinčių palaikyti optimalią virškinamojo trakto veiklą.

 

Pagrindiniai privalumai:

• Penki milijardai „gyvų" mikroorganizmų vienoje kapsulėje - tai prilygsta 10 jogurto porcijų. Patogu vartoti - tik viena kapsulė per dieną.

• Originalus mišinys: Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus paracasei, Bifidobacterium animalis ir Streptococcus thermophilus.

• Ypatinga „Gel-Gard” apsaugos sistema garantuoja bakterijų patekimą į žarnyną, apsaugodama jas nuo agresyvios skrandžio rūgšties. Taip užtikrinama, jog į žarnyną pateks maksimalus „gyvų” bakterijų skaičius.

• Gerosios bakterijos jūsų virškinamojo trakto florai.

Vartojimas:

Vartokite 1 kapsulę per dieną.

 

Plačiau apie probiotikų naudą.

"Probiotikai - gamtos antibiotikai"

Visą laiką mes esame potencialios infekcijos sukėlėjų apsuptyje. Ar susirgsime ar ne, priklauso ne tik nuo to, kokį kiekį infekcijų sukėlėjų gausime, bet ir nuo mūsų gerųjų bakterijų balanso. Geros bakterijos naudingos dėl to, jog joms pačioms reikia maisto medžiagų, ir jeigu jos suvartoja maisto medžiagas, tai jų nebelieka infekciją sukeliantiems mikrobams. Kitas gerųjų bakterijų poveikis yra tas, kad jos blokuoja receptorius, prie kurių prilimpa kenksmingos bakterijos, kad vėliau pakliūtų į organizmo vidų, pavyzdžiui į kraują, ir ten sukeltų infekcinį susirgimą. Tačiau, svarbiausia probiotikų reikšmė yra ta, kad šios bakterijos gamina pieno rūgštį ir vandenilio peroksidą, kurie abu stabdo pavojingų bakterijų dauginimąsi. Tokiu būdu geros bakterijos veikia, kaip natūralūs antibiotikai. Jos stabdo E.colli ir Enterobacteria vystymąsi, apsunkina gyvenimą stafilokokams, kurie dažniausiai sukelia gerklės ir ryklės uždegimus, Salmonella ir Campylobakter, kurie sukelia didžiausią kiekį maisto-toksinių infekcijų. Visame pasaulyje per metus nuo maisto-toksinių infekcijų miršta virš milijono gyventojų.

Probiotikai ne tik apsunkina infekcijas sukeliančių mikrobų dauginimąsi, bet ir stiprina mūsų imuninę sistemą. Šešios studijos nustatė, kad įvairios gerųjų bakterijų rūšys tiesiogiai pagerina imuninės sistemos veiklą. Tai reiškia, kad probiotikų naudojimas yra labai svarbus komponentas vėžio ir alergijų gydyme, ir virusinių, parazitinių ir grybelinių, kaip Candida albicans, kuri sukelia pienligę, infekcijų gydyme. Probiotikai labai efektyviai padeda išgyti nuo recidyvuojančių šlapimo pūslės infekcijų, sinusito ir tonzilito."

 

Šaltinis: „Nauja Optimalios mitybos biblija“ Psl. 213-214.

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!