PROFESIONALIOS KONSULTACIJOS       24/7     +370 606 75061       Perkant daugiau nei 1 prekę - pristatome NEMOKAMAI!
Cruciferous Plus - "NeoLife" kryžmažiedžių daržovių mitybos papildas (60 tablečių)
Cruciferous Plus - "NeoLife" kryžmažiedžių daržovių mitybos papildas (60 tablečių) Cruciferous Plus - "NeoLife" kryžmažiedžių daržovių mitybos papildas (60 tablečių)

Cruciferous Plus - "NeoLife" kryžmažiedžių daržovių mitybos papildas (60 tablečių)

23.90 €

Aprašymas

 • Diets Rich

  in cruciferous vegetables are linked with a low risk for developing certain cancers (breast, prostate, lining of the uterus, lung, colon and other digestive tract cancers).

 • Diverse Phytonutrients

  Supplies other beneficial phytonutrients — limonene from oranges, chalcones from licorice root, and isoflavones from soybeans — which research has shown can help protect cells from cancer. Contains sulforaphane, an important phytonutrient in that helps neutralize carcinogens and other toxins.

 • Whole Food Based

  Exclusive Cruciferous Blend contains broccoli, radish, kale, black mustard, brown mustard, and watercress.

 • Tested and Proven

  according to National Cancer Institute Protocols to support immune function.

NEOLIFE mokslininkų sukurtas "Cruciferous Plus" - tai mitybos papildas, praturtintas kryžmažiedžių augalų ekstraktais iš brokolių, lapinių kopūstų, juodųjų ir rudųjų garstyčių, rėžiukų, ridikėlių.  Jų dažnai trūksta mūsų maiste.

Vienoje "Cruciferous Plus" tabletėje yra daug ir įvairių augalinės kilmės maisto medžiagų, esančių optimalioje kryžmažiedžių daržovių porcijoje. Sukurtas gamtos ir paremtas mokslo, "Cruciferous Plus" maisto papildas atstato mitybos balansą ir suteikia ypatingų augalinės kilmės maisto medžiagų.

Pagrindiniai privalumai:

• Sudėtyje esantis natūralus vitaminas E padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

• Tai stiprios maistinės medžiagos iš kryžmažiedžių daržovių: brokolių ir lapinių kopūstų, juodųjų ir rudųjų garstyčių, rėžiukų.

• Kryžmažiedžių daržovių augalinių medžiagų galia patogioje tabletėje.

 

Vartojimas:

• 1 tabletė valgio metu.

 

Plačiau apie kryžmažiedžius.

Kryžmažiedžiuose augaluose esančios medžiagos sumažina kenksmingų cheminių medžiagų, kurios yra mūsų organizme ir supančioje aplinkoje, poveikį, jie saugo mūsų imuninę sistemą, neutralizuoja ir eliminuoja nepageidaujamus laisvuosius radikalus, padeda pašalinti atliekas iš organizmo. Kuomet mes mažai valgome kryžmažiedžių augalų, tai ir mūsų organizmas blogai išsivalo.

Apie kopūstų ir kitų kryžmažiedžių daržovių naudą yra kalbama daug. Šimtmečius jų gydomosios savybės organizmo valymui, organizmo detoksikacijai, opos prevencijai, imuniteto stiprinimui, peršalimo, gripo ligų profilaktikai buvo naudojamos liaudies medicinoje. Kopūstų lapų sultys naudojamos uždegiminėmis sąnarių ligoms gydyti, taip pat kopūstai turi daug kalcio, vitaminų ir skaidulinių medžiagų. Brokoliuose rasti indolai – tai medžiagos, kurios reguliuoja hormoninę sistemą. Todėl jie rekomenduojami vėžio susirgimų profilaktikai, ypač krūties, kiaušidžių, prostatos ir žarnyno.

Brokoliai ir kiti kryžmažiedžių šeimos daržovės dar turi unikalią savybę – biocheminiu keliu riebaluose tirpias kancerogenines medžiagas pakeisti į vandenyje tirpias, todėl organizmas gali jas išvesti su šlapimu. Tai yra svarbus etapas organizmo detoksikacijoje. Brokoliai turi gebėjimą naikinti vėžines ląsteles.

Visos kryžmažiedžių šeimos daržovės turi antioksidacinį poveikį, sumažina bendrą organizmo oksidacinį stresą.

Taip pat puiki pagalba malšinant ausies uždegimą bei jo sukeltus skausmus. Padeda esant sinusitui, šlapimo pūslės uždegimui. Gerina kalcio įsisavinimą. Vartojant su kitu NEOLIFE produktu - „Wheat Germ Oil with Vitamin E“ - padeda sureguliuoti hormoninę sistemą.

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!