PROFESIONALIOS KONSULTACIJOS       24/7     +370 606 75061       Perkant daugiau nei 1 prekę - pristatome NEMOKAMAI!
Tre - "NeoLife" polifenolių, resveratrolio mitybos papildas (750 ml.)
Tre - "NeoLife" polifenolių, resveratrolio mitybos papildas (750 ml.) Tre - "NeoLife" polifenolių, resveratrolio mitybos papildas (750 ml.) Tre - "NeoLife" polifenolių, resveratrolio mitybos papildas (750 ml.) Tre - "NeoLife" polifenolių, resveratrolio mitybos papildas (750 ml.) Tre - "NeoLife" polifenolių, resveratrolio mitybos papildas (750 ml.)

Tre - "NeoLife" polifenolių, resveratrolio mitybos papildas (750 ml.)

41.00 €

Aprašymas

 • 20 kartų daugiau

  punikalaginų nei ŠVIEŽIOSE GRANATŲ SULTYSE!

  Galingas bioaktyvus antioksidantas.

 • 5-10 kartų daugiau

  resveratrolio nei GERIAUSIAME RAUDONAJAME VYNE!

  Resveratrolis - maistinė medžiaga, ištirta ir vertinama dėl širdies ir kraujagyslių sistemos bei genetinės apsaugos savybių.

 • 7 kartus daugiau

  antioksidantų nei PRISIRPUSIUOSE RAUDONUOSE POMIDORUOSE!

  Apsaugo ląsteles nuo laisvųjų radikalų pažeidimo.

 • 6 kartus daugiau

  alfa-lipo rūgšties nei ŠVIEŽIUOSE ŠPINATUOSE!

  Galingas vandenyje ir riebaluose tirpus antioksidantas, regeneruojantis vitaminus C ir E ir mažinantinis oksidacinį stresą.

 • Patentuotas

  "Inflox" uogų mišinys

  • Širdžiai • Smegenims • Atminčiai • Imunitetui • Akims • Šlapimo takų sveikatai • Prostatos ir krūties sveikatai

 • Visiškai

  jokių dirbtinių dažiklių, saldiklių ar skonio stipriklių.

   

Mokslas įrodė, kad tam tikra maistinių medžiagų grupė, vadinama polifenoliais, kurių yra ypatinguose vaisiuose, gali padėti išlaikyti gerą sveikatą. Tyrimai rodo, jog nesant, arba trūkstant šių polifenolių maiste, padidėja lėtinių ligų rizika. Ir atvirkščiai - kai jų maiste yra pakankamai, rizika sumažėja.

"Tre" - tai ne tik sultys, tai bioaktyvus maistinis ekstraktas iš natūralių augalų: granatų, kopūstpalmės vaisių, žaliosios arbatos, papildytas originaliu NEOLIFE „Inflox“  uogų mišiniu iš šilauogių, šeivamedžio uogų, mėlynių, juodųjų serbentų, raudonųjų ir baltųjų vynuogių.

Šis unikalus mišinys papildytas dviem veiksmingais antioksidantais: resveratroliu ir alfa-lipo rūgštimi.

Resveratrolis - tai medžiaga esanti raudonajame vyne, apsaugo širdies kraujagysles.

Alfa-lipo rūgštis - stiprus vandenyje ir riebaluose tirpstantis antioksidantas, kuris atkuria vitaminus A ir E bei sumažina oksidacinių procesų sukeltus pažeidimus.

Gaivinantis gėrimas, suteikiantis žemą glikemijos lygį.

Maistinė "Tre" vertė:

• 5-10 kartų daugiau resveratrolio nei geriausiame raudonajame vyne!

• 7 kartus daugiau antioksidantų nei prisirpusiuose raudonuose pomidoruose!

• 6 kartus daugiau alfa-lipo rūgšties nei šviežiuose špinatuose!

 

Skatina ir palaiko

• Sveikatą ir gerą savijautą

• Gyvybingumą ir energiją

• Protinę veiklą

"Tre"- padeda palaikyti organizmo gebėjimą apsisaugoti nuo oksidacijos bei uždegimų.

 

Vartojimas:

Gerkite 30ml., 1-2 kartus per dieną. Gerti atšaldytą. Prieš vartojimą gerai suplakite.

 

Senovės ištakos

Remiantis senovės Viduržemio jūros, Amazonės ir Rytų regiono gyventojų išmintimi, "Tre" buvo sukurtas iš trijų pagrindinių komponentų: granatų, kopūstpalmės vaisių ir žaliosios arbatos. Atkeliavę iš tolimų pasaulio kampelių, šie nuostabūs komponentai pristato mums turtingą sveikatingumo istoriją.

GRANATŲ VAISIAI: Dar vadinami stebuklingais Viduržemio jūros vaisiais. Granatai buvo vieni pirmųjų vaisių, kuriuos pradėjo auginti žmonės - tai įvyko daugiau kaip prieš 4000 metų. Senovės kultūrų žmonės šiuos vaisius labai garbino, laikė Dievų vaisiais, siejo su gimimu ir amžinu gyvenimu.

Kaip teisingumo simbolis, granatų vaisiai minimi Senajame Testamente (Išėjimo iš Egipto ir Karalių knygoje), jie puošė egiptiečių kapavietes. Prieš kelis šimtmečius šis vaisius, kuris buvo siejamas su sveikata ir sveikatingumu, buvo pavaizduotas Karališkosios gydytojų kolegijos (Jungtinė Karalystė) herbe. Ten jis išliko iki šių dienų.

KOPŪSTPALMĖS VAISIAI: Augdamos potvynių lygumose Brazilijoje ir semdamosi stiprybės iš derlingų Amazonės žemių, kopūstpalmės jau ištisus tūkstantmečius yra žmonių kultūros dalis. Amžių amžiais tenykštės gentys, taip pat ir Amazonės kariai, vartojo kopūstpalmės vaisius, norėdami įgyti daugiau energijos, ištvermės ir gyvybingumo. Vietinių gyventojų legendose pasakojama apie kopūstpalmės vaisius, kurie turi neįtikėtinų gydomųjų savybių ir suteikia ištvermės. Kariai valgydavo šias uogas prieš ir po mūšio. Todėl nenuostabu, jog šimtmečius kopūstpalmės buvo vadinamos „gyvenimo medžiais".

ŽALIOJI ARBATA: Rytuose pripažinta dėl stebuklingų sveikatą stiprinančių savybių, žalioji arbata jau beveik 5000 metų yra žmogaus kultūros dalis. Pirmą kartą jos vartojimas paminėtas ir aprašytas apie 2750 pr.Kr. Arbata buvo naudojama tiek ceremonijose, tiek medicinos tikslais. Buvo galvojama, kad žalioji arbata turi unikalių galių, kurios veikia organizmo energijos šaltinius, saugo žmones nuo piktųjų jėgų ir suteikia sveikatos ilgam ir ramiam gyvenimui. Buvo manoma, kad žalioji arbata suteikia energijos, budrumo, aiškumo protui bei išminties.

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!