PROFESIONALIOS KONSULTACIJOS       24/7     +370 606 75061       Perkant daugiau nei 1 prekę - pristatome NEMOKAMAI!
Formula IV Plus - "NeoLife" polivitaminų/mineralų mitybos papildas (60 kapsulių/tablečių)
Formula IV Plus - "NeoLife" polivitaminų/mineralų mitybos papildas (60 kapsulių/tablečių) Formula IV Plus - "NeoLife" polivitaminų/mineralų mitybos papildas (60 kapsulių/tablečių)

Formula IV Plus - "NeoLife" polivitaminų/mineralų mitybos papildas (60 kapsulių/tablečių)

40.20 €

Aprašymas

 • Plataus spektro

  Vitaminai ir mineralai

  įskaitant 100% cinko RPN, bei seleno, chromo ir molibdeno - mineralinių medžiagų, kurias pašalina šiuolaikinis maisto perdirbimas.

 • Tre-en-en

  Grūdų koncentratas

  veikia kartu su produkte esančiais vitaminais, mineralais ir kitomis maistinėmis medžiagomis. Moksliškai įrodyta, kad jis palaiko efektyvų maistinių medžiagų įsisavinimą ir panaudojimą.

 • Augalinių enzimų mišinys

  Išskirtiniai augaliniai fermentai padeda lengvai virškinti ir absorbuoti maistines medžiagas.

 • Be geležies

  tiems, kurių maiste pakanka geležies.

Formula IV PIus toliau tęsia aukščiausios kokybės maisto papildų be geležies tradicijas, jame yra daug mineralų ir didžioji dalis rekomenduojamos cinko paros normos. „Formula IV Plus" papilde yra daugiau „Tre-en-en" grūdų koncentrato, nei įprastoje „Formula IV", kuris ištisus dešimtmečius užtikrino gerą mitybą.

• Kompleksinis maisto papildas iš: svarbiausių vitaminų, mineralų (jame yra 100% cinko RPN), fermentų, lipidų ir sterolių. Visos šios medžiagos veikia kartu ir užpildo maisto medžiagų trūkumus.

• Visas kiekis „Tre-en-en" grūdų koncentrato, kuris yra turtingas gyvybiškai svarbių lipidų ir sterolių šaltinis.

• Stiprina visas "Gyvybės grandinės" dalis, suteikdamas lipidų ir sterolių, vitaminų, mineralų ir fermentų. Suteikia svarbių maisto medžiagų virškinimui, sintezei, baltymų naudojimui ir angliavandenių pavertimui energija.

Formula IV Plus sudėtyje yra vitaminų: B1, B2, B6, B12, niacinas, pantoteninė rūgštis, folinė rūgštis, vitaminai A,C, D2, E. Į preparato sudėtį įeina mineralai: jodas, manganas, chromas , varis, cinkas, kurie taip pat, kaip ir vitaminai, būtini normaliai gyvybinei veiklai.

Vartojimas:

• Vartokite 1 „Tre-en-en“ kapsulę ir 1 „Multi“ tabletę per dieną valgio metu.

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!