PROFESIONALIOS KONSULTACIJOS       24/7     +370 606 75061       Perkant daugiau nei 1 prekę - pristatome NEMOKAMAI!
Sustained Release Vitamin-C - "NeoLife" mitybos papildas (120 tablečių)
Sustained Release Vitamin-C - "NeoLife" mitybos papildas (120 tablečių)

Sustained Release Vitamin-C - "NeoLife" mitybos papildas (120 tablečių)

29.00 €

Aprašymas

 • Potent Antioxidant

  Vitamin C helps protect body fluids and the watery portions of cells from free-radical damage. Helps maintain cellular integrity, cardiovascular health, and supports healthy aging.*

 • Essential Nutrient

  Vitamin C is required for overall vitality and plays important roles in maintaining the health of connective tissue, blood vessels, immune system cells, eyes, gums, teeth, bones, and other tissues and organs.*

 • Threshold Controlled

  technology

  helps maintain elevated blood levels of vitamin C with a slow release over 6 hours.

 • Power

  of 8 oranges in each tablet!

NEOLIFE „Sustained Release Vitamin C" sukurtas tam, kad patenkintų Jūsų individualius organizmo poreikius. Pasitelkiant palaipsnio išskyrimo metodą, į organizmą nuolat kas 6-8 val. išskiriamas tam tikras vitamino C kiekis. Sudėtyje yra citrusinių vaisių bioflavonoidų. Sausame, natūraliame citrusinių vaisių koncentrate yra sulčių, vitamino C, bioflavonoidų komplekso ir kitų maistinių medžiagų, kurios randamos natūraliuose citrusiniuose vaisiuose.

Sudėtyje yra malpigijų vaisių ir erškėtuogių. Malpigijos (vaisiai, panašūs i vyšnias) ir erškėtuogės (kieti erškėčių krūmų vaisiai, priklauso erškėtinių šeimos augalams) yra vieni iš turtingiausių natūralaus vitamino C šaltinių. Vitaminas C yra toks, koks randamas gamtoje. Sudėtyje yra svarbių maistinių medžiagų, kurių galima rasti natūraliuose citrusiniuose vaisiuose.

Vienoje tabletėje yra 200 mg vitamino C.

Pagrindiniai privalumai:

• Vitaminas C padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.

• Vitaminas C padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

• Vitaminas C padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.

• Vitaminas C padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą intensyvaus fizinio krūvio metu ir po jo.

• Teigiamas poveikis pasireiškia tik suvartojant per parą papildomai, be rekomenduojamos paros normos, 200 mg vitamino C.

 

Vartojimas:

• Vartojimas: rekomenduojama dozė, sveikam organizmui – 2 tabletės.

 

Palčiau apie vitaminą C:

Vitaminas C:

• yra svarbus antioksidantas vandeningoje terpėje;

• aktyvuoja riebaluose tirpstantį vitaminą E – antioksidantą, kuris apsaugo ląstelių membranas;

• pagreitina gijimo procesą (tame tarpe sergant astma, bronchitu ir t.t.);

• dalyvauja imuninės sistemos veikloje;

• būtinas dantims, dantenoms ir akims;

• padeda įsisavinti geležei ir folinei rūgščiai;

• pagreitina cholesterolio pasikeitimą į tulžies rūgštį.

Vitaminas C: „ląstelių cemento" dalis, kuri išlaiko mūsų kūno visumą. Žmogaus organizmas negali pats pasigaminti vitamino C. Visiems gyvūnams jo reikia, tačiau tie, kurių organizmas negali šios maistinės medžiagos sintetinti, turi jos nuolat gauti maitindamiesi.

Vitaminas C dalyvauja kolageno sintezėje. Kolagenas yra „ląstelių cementas", kuris suriša mūsų ląsteles, suteikia struktūrą raumenims, kaulams ir kraujagyslių sistemai.

Ištisus metus trunkantis nedidelis vitaminų trūkumas gali baigtis pastovia bloga savijauta. Žmogus pradeda greitai pavargti, sumažėja darbingumas, jis suserga nors mažiausiai peršalęs, blogai gyja žaizdos, kraujuoja dantenos, kliba dantys.

Ne visi žmonės turi vienodą vitamino C poreikį. Tai priklauso nuo gyvenimo būdo, aplinkos ir sveikatos būsenos. Susirgus, vitamino C poreikis išauga iki 10 kartų. Šis poreikis išauga ir tais atvejais, kai susiduriame su nuodingomis medžiagomis arba esame užterštoje aplinkoje, jeigu rūkome arba išgyvename stresą. Taip pat vitaminas C yra būtinas nėščioms ir krūtimi maitinančioms moterims.

Vienas ar du gramai vitamino C per dieną padeda rečiau ir lengviau sirgti peršalimo ligomis, o vartojant daug vitamino C jau susirgus, rezultatas būna dar geresnis. Mat peršalimą sukeliantis virusas turi patekti į ląsteles ir jas perprogramuoti, kad pagamintų daugiau virusų, o šie savo ruožtu patektų į kitas ląsteles. Tačiau, jeigu organizmo audiniuose yra daug vitamino C, virusas negali išgyventi. Audiniai prisotinami vitamino C jo vartojant maždaug 10-15 gramų per dieną, arba po 2 gramus kas 4 valandas, kas yra apie 250 kartų daugiau nei rekomenduojama paros norma! Laimei, vitaminas C yra viena mažiausiai nuodingų žmogui žinomų medžiagų. Kasdienė 2-3 gramų vitamino C dozė, padalyta į kelias dalis, garantuos pakankamą imuninę apsaugą.

Šaltinis: „Nauja Optimalios Mitybos Biblija“ 289-290psl. 2004, ISBN 978-9955-877-00-4

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!