Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!

Gintarė Liaučiuvienė

 

tel: 8-606-75061

 

gintare@sveikatoskeliu.lt

 

Skype - linasgintare

 

Verslo galimybė

Sveiki atvykę

 

Galbūt Jūs visiškai atsitiktinai papuolėte į šį puslapį, o galbūt Jums kas nors patarė čia apsilankyti. Bet kokiu atveju aš nuoširdžiai laiminga, kad Jūs dabar čia. Pažvelkite atgal. Ne, ne tiesiogine prasme, papraščiausiai prisiminkite, kas Jūs buvote ir ką turėjote, sakykim, penkis - dešimt metų atgal. Ar matote skirtumą su šia diena? Aš iš visos širdies džiaugiuosi už jus, mielas drauge, jeigu Jums pasisekė daugiau, negu kitiems ir Jūs pajėgus įsigyti bet kokį nekilnojamą turtą, drabužius, prabangų automobilį ir kitus mažmožius, suteikiančius moralinį pasitenkinimą.

O jeigu pas Jus šiek tiek kitokia situacija?

Jeigu šiandiena Jums trūksta pinigų, kad nupirkti artimam žmogui net kuklią dovanėlę, arba susimokėti už butą, arba netgi papraščiausiai pavalgyti, tai kokią Jųs matote rytdieną?

O ar galite įsivaizduoti, kas bus su Jumis ir koks Jūs būsite po penkių - dešimties metų, jeigu darytsite tuos pačius darbus kokius darote dabar?

Pagalvokite apie tai, pavyzdžiui, rytoj ryte, kada šalsite stotelėje belaukiant autobuso.

Arba kada žiūrėsite į savo atlyginimą ir galvosite, kokias sąskaitas apmokėti, o kokios gaus palaukti. Jau seniai mūsų nestebina tai, kad kasdien viskas brangsta. Tiktai bėda yra ne tai, kad daugelis daiktų kainuoja labai brangiai. Bėda yra tame, kad mes negalime sau leisti jų nusipirkti.

Aš nežinau, kokiu būdu pinigus užsidirbate Jūs. Jeigu Jūs turite įdomų ir gerai apmokamą darbą ir esate pilnai patenkintas savo pajamomis, tai užsiimkite kuo nors malonesniu, nei šių eilučių skaitymu.

Jeigu Jūs vistik tikrai norite pereiti į kitą gyvenimo lygį, siūlau Jums nuostabią galimybę išmokti kalbėti taip, kad Jums už tai mokėtų pinigus.

Būtent KALBĖTI, o ne piršti aplinkiniams ką nors ir neįtikinėti jų kuom nors.

Pristatau Jums kompaniją GNLD International, kuri nuo 1958 metų siūlo žmonėms žinias ir moksliškai patikrintą produkciją, gerinančią žmonių sveikatą, paprastas priemones, patikrintas laiko, skirtas asmeniniam tobulėjimui. O taip pat galimybę padidinti savo pajamas ir pagerinti savo gyvenimo kokybę.

Gal būt ir Jums šios galimybės taps įrankiu, siekiant savo gyvenimo tikslo.

Elektroninė parduotuvė