PROFESIONALIOS KONSULTACIJOS       24/7     +370 606 75061       Perkant daugiau nei 1 prekę - pristatome NEMOKAMAI!
Tre-en-en - "NeoLife" gerųjų riebalų iš grūdų mitybos papildas (120 kapsulių)
Tre-en-en - "NeoLife" gerųjų riebalų iš grūdų mitybos papildas (120 kapsulių) Tre-en-en - "NeoLife" gerųjų riebalų iš grūdų mitybos papildas (120 kapsulių)

Tre-en-en - "NeoLife" gerųjų riebalų iš grūdų mitybos papildas (120 kapsulių)

46.90 €

Aprašymas

 • Diverse Phytonutrient

  extracts

  supply critical nutrients cells need to be their healthy best.

 • Complete

  lipids and sterols from wheat germ, rice bran, and soybeans

 • Proven Performance

  in a Texas A&M University Study, when Tre-en-en is present in the diet, overall growth and development, nutrient utilization efficiency, and cardiovascular development improved.*

Sveikų grūdų koncentratas maitina ląsteles ir suteikia energijos ir gyvybingumo. Sveikuose grūduose esantys lipidai ir steroliai yra būtini veiksmingai funkcionuojančioms ląstelėms. „Tre-en-en“ grūdų koncentratas aprūpina unikaliu ir ypatingu mišiniu iš sveikų šaltinių: kviečių gemalų, ryžių sėlenų ir sojos pupelių. Sudėtyje yra lipidų ir sterolių, kurių dažnai stokoja mūsų mityba.

Tre-en-en buvo sukurtas jau 1958 metais ir visame pasaulyje tik NEOLIFE turi teisę naudoti šį preparatą. Jis yra gaminamas iš kviečių grūdų, ryžių sėlenų ir sojų pupelių. Visas apdirbimas vyksta žemose temperatūrose. Tre-en-en - tai koncentratas iš augalinių riebalų, kurie prie įprastų apdirbimo sąlygų (aukštose temperatūrose) suyra. Tos neprisotintos riebiosios rūgštys labai būtinos ląstelių membranoms. Ląstelių membranos įleidžia į ląstelę naudingas medžiagas ir iš ląstelių - atliekas. Tre-en-en suteikia augalinės kilmės lipidų, būtinų optimaliai sveikatai ir ląstelių veiklai. Sveikata negali būti geresnė, negu jos pagrindas - ląstelės.

Reiškia, kad mes esame sveiki arba sergantys tiek, kiek sveikos arba sergančios yra mūsų ląstelės. Tre-en-en su savo augaliniais riebalais atnaujina normalią ląstelių funkciją.

Pagrindiniai privalumai:

• Suteikia gerųjų lipidų ir sterolių, užpildo šiomis būtinomis maistinėmis medžiagomis galimas jūsų mitybos spragas.

• Sveikų grūdų koncentratas suteikia maistinių medžiagų ląstelėms - jūsų energijai ir gyvybingumui.

• Padeda jūsų ląstelėms palaikyti gerą lipidų pusiausvyrą.

Vartojimas:

• Vartokite 1-3 kapsules per dieną valgio metu.

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!