Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!

Gintarė Liaučiuvienė

 

tel: 8-606-75061

 

gintare@sveikatoskeliu.lt

 

Skype - linasgintare

 

Kodėl GNLD

SUKURTA GAMTOS - PAGRĮSTA MOKSLO!!!

GNLD mitybos papildai yra sukurti žinomų mokslininkų, gydytojų ir mitybos srities specialistų. Sukurti Mokslinės Patarėjų Tarybos (Scientific Advisory Board-SAB), kurios dalimi yra garsūs savo srities mokslininkai. SAB savo ruožtu sukūrė globalinį mokslinį tinkle, kuris apima valstybinius ir privačius universitetus, institutus, mokslines laboratorijas, gamybos technikus ir inžinierius iš daugelio šalių. Nuo 1987 metų tarp GNLD ir Nacionalinės Medicinos bibliotekos įsteigtas kompiuterinis ryšys. GNLD turi šiuolaikiškus ir stilingus mokslo centrus – Šiaurės Amerikos Tyrimų institutas ir Europos Technologijų centras. GNLD pati projektuoja ir gamina įrengimus, skirtus įvairiems poreikiams, kurių pagalba galima greitai įdiegti naujoves. Atsižvelgdama į visų mūsų “gyvybės grandinės” poreikius, gamindama mitybos papildus GNLD vadovaujasi natūraliu maistu. Kiekvieno mitybos papildo vystymui reikalingi metai. Analizuojami visi požiūrio taškai, pradedant nuo liaudies medicinos ir baigiant naujausiais mokslo pasiekimais. Įvertinamos šiandienos sveikatos problemos ir įmanomos ateityje. Naujus mitybos papildus pradedama gaminti tik tada, kuomet tiksliai nustatoma, kad jie iš tiesų apsaugo žmogaus sveikatą, prailgina jo gyvenimą ir visiškai saugūs. Nežiūrint į visas didelės konkurencijos pasaulinėje rinkoje sąlygas, GNLD visada pralenkė savo konkurentus, gamindama efektyvius mitybos papildus. Reikalavimai žaliavai yra labai griežti. Yra naudojami geriausi pasiekiami gamtiniai komponentai. Kur auginamas derlius, kaip jis auga, netgi tai, kokios yra sėklos, gali lemti produkto kokybę. GNLD standartai reikalauja, kad būtų atrinkti tik tie šaltiniai, kurie atitinka griežtus reikalavimus, pvz., laukai turi būti nepažeistoje ir kuo natūralesnėje aplinkoje. Renkamasi kokybė, o ne žiūrima į kainą. Žaliavos kokybė daro didelę įtaką visoms produkto savybėms. Tik po to, kai komponentai yra pripažinti atitinkančiais GNLD standartus, jie yra paleidžiami į gamybą.

 • Derliaus tyrimas

   

  Būtent dėl tų pačių reiklių standartų derlius nuolat tikrinamas: žiūrima kokių ir kokios kokybės maistinių medžiagų jame yra.

 • Paruošimas

   

  Paruošimas – tai kitas svarbus kokybę apibrėžiantis veiksnys. Tik šiuolaikiškiausia įranga garantuoja kuo mažiausiai apdirbimo metu pakitusį gryniausią ekstraktą ir koncentratą.

 • Karantinas, laboratorinė analizė, patvirtinimas ir realizavimas

   

  Žaliavos grynumas yra esminis kokybės aspektas. Visos žaliavos laikomos laikantis griežtų karantino sąlygų. Jų neleidžiama realizuoti, kol neatlikti visi grynumo ir kokybės laboratoriniai tyrimai. Tik atlikus visus tyrimus žaliavos išsiunčiamos į sandėlį.

 • Gamyba

   

  Gamyboje naudojama įranga sumaišo įvairias žaliavas ir sukuria skirtingų pavidalų produktus, kurių veiksmingumas ir konsistencija garantuojami kiekvienoje siuntoje.

 • Platesnė kokybės kontrolė ir laboratoriniai tyrimai

   

  Modernus mokslas nustato GNLD kokybės kontrolės principus. Visi galutiniai produktai yra išbandomi ir patvirtinami remiantis pačiais patikimiausiais moksliniais metodais, kad būtų galima užtikrinti produkto saugumą, kokybę ir efektyvumą.

 • Kokybės kontrolė/kokybės tyrimas. Ekspertizė ir saugojimas

   

  Žaliavų tikrinimas ir jų saugojimas garantuoja tolesnę kokybę. Kruopštus tikrinimas tęsiamas pakavimo linijoje. Mėginiai turi būti renkami ir saugomi, siekiant palengvinti tolesnį produkto sekimą.

 • Produktų pristatymas

   

  Netgi po produktų pristatymo tiesiai prie Jūsų durų, ant kiekvienos etiketės esantis produkto partijos numeris leis atsakyti į Jūsų klausimus apie sudedamąsias medžiagas ir jų kokybę.

 • Produktai ant stalo

   

  Atėjo laikas Jums, Jūsų draugams ir šeimai mėgautis GNLD produktų kokybe ir jų teikiama nauda. Jau daugiau kaip 15metų GNLD turi licenziją vaistams gaminti, nors maistinių papildų gamybai ji yra nereikalaujama. Į vartotojo rankas patenka tik tokia prekė, kuri atitinka visus reikalavimus. GNLD produkcija yra garsi būtent dėl aukštos kokybės, o ne dėl pačios žemiausios kainos. Šiaurės šalyse įgyjami produktai gaminami Vakarų Europoje: Anglijoje, Šveicarijoje, Švedijoje, Vokietijoje.


Elektroninė parduotuvė