Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!

Gintarė Liaučiuvienė

 

tel: 8-606-75061

 

gintare@sveikatoskeliu.lt

 

Skype - linasgintare

 

Ar žinote, kad...

Ar žinote, kad....


GNLD papildai veikia ląstelių lygyje. Mūsų ląsteles supa ypatingos membranos, kurios leidžia maistinėms medžiagoms patekti į ląstelės vidų, o šalutiniams produktams pasišalinti. Jei šios ląstelių membranos badauja – negauna gyvybingai svarbių medžiagų (lipidų, sterolių), - jos tampa nelanksčios ir nebegali atlikti savo svarbaus darbo...Sveikų grūdų lipidai ir steroliai leidžia ląstelių membranoms tapti lanksčiomis, todėl maistinėms medžiagoms lengviau patekti į ląstelės vidų, o šalutiniams produktams pasišalinti.

Ar žinote, kad....


Italijos futbolo klubo Milano "Inter" komandos medikai pasirinko GNLD produktus, kaip maisto papildus, sportininkų fizinės būklės palaikymui bei gerinimui. Skaityti čia... Žiūrėti čia...

Ar žinote, kad....


Tik GNLD turi teisę naudoti tre-en-en koncentratą. Tai yra specialiu metodu pagamintas ekstraktas iš visaverčių kviečių grūdų, ryžių sėlenų ir sojų pupelių, turinčių lipidus ir sterolius. Tuomet yra pridedama natūralių maistinių medžiagų koncentratai, į kurių sudėtį įeina vitaminai, mineralai ir baltymai. Tai gana sudėtingas procesas, todėl, kad yra naudojamos gamtinės žaliavos. Yra patikrinamas visų medžiagų efektyvumas ir švarumas.
Niekam dar nepavyko nukopijuoti GNLD sukurtos „ Tre-en-en“ formulės.


Ar žinote, kad...


GNLD maisto papildų pakuotės (plastmasiniai buteliukai) yra biologiškai perdirbami, todėl nekenksmingi aplinkai. Vartodami GNLD sukurtus produktus, jus ne tik būsite sveiki ir turėsite geresnį gyvenimą, bet ir prisidėsite prie gamtos puoselėjimo bei išsaugojimo.


Ar žinote, kad ...


GNLD turėjo teigiamos įtakos ne tik nesuskaičiuojamai daugybei žmonių visame pasaulyje, bet ir teikė pagalbą vienoje didžiausių pasaulyje laukinių gyvūnų gelbėjimo operacijoje, kurios metu, pasitelkiant savo švelnius valiklius, Pietų Afrikoje buvo išgelbėti 25 000 pingvinų.


Ar žinote, kad...


Bordano drugelių muziejuje Friuli krašte, Italijoje yra naudojami GNLD „Super 10“ ir LDC“ valikliai. Nes tai vieninteliai valikliai, kurie yra pakankamai stiprūs, kad galėtų įveikti sudėtingas užduotis, ir tuo pat metu pakankamai švelnūs, kad nepažeistų pačių gležniausių – jaunų drugelių – šioje visame pasaulyje žinomoje šventovėje.


Ar žinote, kad ...


GNLD papildus kuria nepriklausoma mokslo patarėjų taryba (SAB). Ši taryba tai - vienas žymiausių pasaulio mokslininkų ir tyrimų centrų. Visai tai skirta siekiant pristatyti produktus, kurių pagrindą sudaro gamta. GNLD Mokslo patarėjų tarybos nariai aktyviai dalyvauja šiuolaikiniuose mokslo tyrimuose, o jų publikacijos nuolat spausdinamos moksliniuose žurnaluose. SAB ženklas jums garantuoja saugius ir veiksmingus produktus. 


Ar žinote, kad.....

GNLD laikoma „ŽALIĄJA“ kompanija jau nuo 1960-ųjų – t.y. daug anksčiau, nei šis reiškinys tapo madingas. GNLD biologiškai suyrančios valymo priemonių formulės sukurtos taip, kad kuo mažiau kenktų aplinkai: jos veiksmingos naudojant mažesnį kiekį. Jokių toksinių garų, jokių cheminių medžiagų.

Elektroninė parduotuvė