Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!
styler

Gintare Liauciuviene

 

tel: 8-606-75061

 

gintare@sveikatoskeliu.lt

 

Skype - linasgintare

 

Apie GNLD

image

Prieš daugiau kaip 50 metų GNLD kompanija net negalvojo jog reikėtų sukurti kompaniją, kuri taptų maisto papildų gamybos lydere. Kompanija subūrė žmones, kurie rūpinasi, kaip suteikti gerą gyvenimą. Gerai gyventi – tai ne tik džiaugtis gera sveikata, bet ir rūpintis ja, būti atsakingam už savo asmeninį tobulėjimą, finansinį saugumą ateityje. Šiandien susiduriame su nesuskaičiuojama pasirinkimo galimybės gausa. GNLD padeda kitiems turėti geresnį gyvenimą, siūlydama išskirtinius produktus, veiklių lyderių komandą ir neribotą galimybę. GNLD kompanija buvo įkurta JAV 1958 metais. Šiuo metu ji turi oficialias atstovybes drauge su ofisais daugiau nei 55 pasaulio šalyse: Amerikoje, Afrikoje, Australijoje, Europoje, Azijoje, Ramiojo vandenyno regione. GNLD buvo užsiėmusi sveikatos ir mitybos problemomis jau nuo pat pradžių, o tai reiškia, jau daugiau nei 50 metų.

Istorija

image Būdamas 19 metų GNLD steigėjas Jerry Brassfield svajojo kurti aukščiausios kokybės natūralius maisto papildus, kurie leistų žmonėms džiaugtis sveiku ir aktyviu gyvenimo būdu. Vaikystėje Jerry kamavo sunki liga. Jokie gydytojai negalėjo padėti. Tačiau jo mama sužinojo apie natūralius maisto papildus, ir Jerry, pradėjęs juos vartoti, pasijuto žymiai geriau. 19 metų Jerry suprato, kad dalijimasis produktais asmens asmeniui yra namuose plėtojamo verslo finansinės gerovės pagrindas. Jo mažas tinklinės rinkodaros verslas augo, ir Jerry greitai suprato, kad gyvenimas gali būti daug įdomesnis, nei gali pasiūlyti jo maži namai centrinėje Kalifornijoje. Pasiekęs sėkmės gimtojoje šalyje ir tarptautinėje arenoje, Jerry pradėjo galvoti apie misiją padėti žmonėms visame pasaulyje patiems būti atsakingiems už savo gyvenimą ir išnaudoti visas galimybes, kaip darė jis pats.

Šiandien Jerry vadovauja tarptautinei daugiamilijoninei kompanijai ir visame pasaulyje pripažįstamas už stulbinančią GNLD sėkmę. Kaip ir pradžioje, taip ir dabar Jerry tiki, kad veiksminga nuostabių žmonių, puikių produktų ir puikios galimybės kombinacija neturi ribų.

  • Tikslas

image Nenuostabu, kad savo 50-metį perkopusioje kompanijoje yra patyrusių komandų lyderių. Tvirta lyderystė yra svarbi bet kuriai sėkmingai kompanijai. GNLD lyderiai padėjo nesuskaičiuojamai daugybei žmonių sukurti sėkmingą verslą. Daugeliui šis verslas suteikia geresnį gyvenimą jau antros ar trečios kartos nariams. Kaip tarptautinė kompanija GNLD šiuo metu registruota ir plėtoja verslą daugiau nei 50-yje šalių visame pasaulyje. Šiose 50-yje šalių gyvena apie 1 milijardą žemės gyventojų. Dirbdama tarptautiniu mastu, GNLD paliečia skirtingų žmonių gyvenimus. Ir nors mus gali skirti kultūriniai, kalbos barjerai, visi GNLD konsultantai vieningai pasišventę GNLD tikslui:

Padėti žmonėms būti atsakingiems už savo sveikatą, tobulėjimą ir finansinę nepriklausomybę.

Sveikatos sferoje mes padedame žmonėms suteikdami jiems žinių ir moksliškai pagrįstų produktų, kurie gali pagerinti sveikatą.

Asmens tobulėjimo srityje mes padedame žmonės juos mokydami, teikdami žmogaus žmogui skirtą pagalbą ir paprastas, laiko išbandytas priemones, kurios leidžia išliekant savimi pasiekti sėkmės.

Finansinės nepriklausomybės srityje mes padedame žmonėms suteikdami jiems pagrindinių žinių, kaip kontroliuoti savo pajamas ir gyvenimo kokybę.Australija – Austrija – Bosnija ir Hercogovina – Botsvana – Amerikos Samoa – Kanada – Kamerūnas – Kroatija – Danija – Estija – Suomija – Prancūzija – Vokietija – Gana – Guamas – Vengrija – Islandija – Airija – Italija – Jamaika – Japonija – Kenija – Lesotas – Latvija – Lietuva – Meksika – Midvėjaus sala – Naujoji Zelandija – Namibija – Nigerija – Filipinai – Pietų Afrika – Puerto Rikas – Rumunija – Serbija ir Juodkalnija – Slovėnija – Svazilandas – Ispanija – Švedija – Šveicarija – Tanzanija – Tobagas – Trinidadas – Uganda – Jungtinė Karalystė – JAV – Virginijos salos – Veiko sala

  • Filosofija

image

TAI, KAS TEISINGA

Nuo 1958 metų visame GNLD versle yra vadovaujamasi tvirtu principu: „Tai, kas teisinga”:

Tai, kas teisinga kliento atžvilgiu GNLD garantuoja, jog kiekvienas mūsų pagamintas produktas atitinka pačius aukščiausius šiandienos kokybės reikalavimus, ir visi mūsų produktai atitinka žmonių poreikius.

Tai, kas teisinga konsultanto atžvilgiu GNLD galimybė sukurta taip, kad kiekvienas, nepaisant turėtos patirties ar išsilavinimo, galėtų turėti savo verslą. O dar svarbiau – turint GNLD galimybę, riba yra tik dangus. Jūs galite sukurti tokį didelį verslą, kokį leidžia sukurti Jūsų ambicijos, talentas ir energija.

Tai, kas teisinga kompanijos atžvilgiu GNLD ilgaamžiškumas ir pastovus daugiau kaip penkis dešimtmečius trunkantis augimas – tai įrodymas, kad kompanija sukurta laikantis tvirtų verslo principų. Tolimos ateities planavimas, atsižvelgiant į augimą ateityje, lemia visus kompanijos sprendimus.

Tai, kas teisinga aplinkos atžvilgiu
Nuo 1958 m. GNLD gamina ir parduoda taupius, mažiau kenksmingus, biologiškai suyrančius namų priežiūros valiklius, kurie švelnūs aplinkai

Tai, kas teisinga visuomenės atžvilgiu
GNLD didžiuojasi tuo, kaip mes palaikome visuomenines programas, kurios suteikia pagalbą ir šiek tiek džiaugsmo žmonėms, kuriems mažiau pasisekė. Pasitelkdama „Children’s Opportunity” programa, GNLD padeda daugeliui įvairių pagalbos organizacijų, teikiančių pagalbą bejėgiams, neturtingų šalių pasaulio vaikams

  • Vertybės

image

PAGRINDINĖS GNLD VERTYBĖS

GNLD tvirtai laikosi mūsų pagrindinių vertybių. Šios pagrindinės vertybės yra svarbios visuose mūsų darbuose. Jos sujungia mus kaip komandą, ir pritraukia žmones, kurie turi panašių įsitikinimų. Kiekvienam iš mūsų jos yra paveldas, kurį kasdien visuose mūsų darbuose reikia saugoti. Šios vertybės yra:

Absoliutus sąžiningumas visur: ką darome ir ką sakome
GNLD „tai, kas teisinga” ir auksinė taisyklė reiškia daugiau nei gražios idėjos... Jos yra mūsų verslo esmė.

Žmonės – tai Nr.1 visur, ką mes darome
Mes tikime, kad pirmasis žingsnis siekiant bet kokių puikių tikslų – tai dėmesio sutelkimas kitų svajonėms ir tikslams. Pasiekiamas didžiausias pasitenkinimas, kai matai, kaip kiti siekia savo svajonių... ir pasiekia savo tikslų. Beje, mes, GNLD, tvirtai tikime, kad kitais žmonėmis reikia rūpintis ir su jais dalintis. Mes patys esame atsakingi už dalijimąsi galimybe, dalijimąsi produktais bei dalijimąsi pasiekimų patirtimi. Sekdami šiuo pagrindiniu filosofijos principu ir padėdami kitiems siekti jų tikslų, Jūs padedate sau siekti savo tikslų ir svajonių. Todėl svarbu: tai, ką Jūs duosite kitiems, sugrįš atgal dešimteriopai.

Produktai, kurie veikia
Svarbus skirtumas, dėl kurio GNLD laiko iškėlusi galvą aukščiau už kitus – tai mūsų produktai. Produktai, kurie veikia, ir kurie sukuria klientų, besinaudojančių jais visą gyvenimą, ratą. Remdamasi mūsų penkių dešimtmečių lyderystės ir aukščiausios kokybės produktų gamybos patirtimi, GNLD visada tieks šiuolaikiškiausius produktus, atitinkančius žmonių poreikius.

Vienoda galimybė visiems
Nepaisant lyties, rasės, amžiaus, kultūros, politinių, religinių įsitikinimų, išsilavinimo lygio ir patirties, GNLD siūlo geresnio gyvenimo galimybę – net mūsų svajonių gyvenimą. Mes, GNLD „Padedame žmonėms” būti pavyzdžiu ir visuomet, nepaisant išsilavinimo, spręsti pagal rezultatus.

Tolimos ateities vizija
GNLD nuo 1958 m. dalijasi aukščiausios kokybės produktais, gerove ir laisve, nes kolektyviniai sprendimai paremti ilgalaike visuotinės sėkmės perspektyva. GNLD vizija peržengia užgaidas ir siekia garantuoti mūsų augimą ir stabilumą ateinantiems dešimtmečiams.

Jums, kaip GNLD šeimos nariui, šios vertybės dirba JŪSŲ naudai… ir Jums padedant jos teikia naudą visiems, kuriuos sutinkate. GNLD – tiesiog geriausia galimybė žmonėms, padedanti patiems būti atsakingiems už savo gyvenimą ir pasiekti laisvę bei finansinę nepriklausomybę.

  • Mokslas

image

PAGRĮSTA MOKSLO

GNLD Mokslo patarėjų taryba
Šiandien GNLD Mokslo patarėjų taryba – tai žymiausių pasaulio mokslininkų ir tyrinėjimų technologijų branduolys. Jie pateikia pačius geriausius, saugiausius ir efektyviausius produktus pasaulyje. Šios visame pasaulyje labai gerbiamos komandos pasišventimas ir darbštumas suteikia GNLD kompanijai žinių, įžvalgumą ir galimybes, kuriomis nei vieni iš mūsų konkurentų negali prilygti. Gamindama produktus, GNLD seka pirminiu gamtos pavyzdžiu. Sujungdami geriausias natūralias medžiagas ir šiuolaikinio mokslo pasiekimus, kuria saugiausius ir veiksmingiausius produktus, kuriuos galima vartoti visą gyvenimą. Sukurta gamtos, pagrįsta mokslo – štai GNLD išskirtinumas!

GNLD Mokslo patarėjų tarybos nariai:

Aktyvūs

SAB nariai vadovauja šiuolaikiškiausiems tyrinėjimams. Jie dalyvauja daugelyje svarbiausių pasaulio mokslo konferencijų ir seminarų, kuriuose dažnai pristato GNLD mokslinius darbus.

Jų darbai publikuojami

SAB narių darbai ir GNLD produktų tyrinėjimai reguliariai spausdinami žymiausiuose moksliniuose žurnaluose:
Journal of the American College of Nutrition, The International Journal of Toxicology, The FASEB Journal and The American Journal of Clinical Nutrition.

Gerbiami

GNLD mokslo pasiekimai yra taip gerai žinomi, kad produktus vartoja tokių žymių įstaigų, kaip Jungtinių Valstijų Žemės ūkio departamento, UNESCO, įvairių pasaulio universitetų ir mokslo institucijų darbuotojai.
GNLD dalyvavimas mokslo bendruomenės veikloje yra labai svarbus, todėl organizacija turėjo galimybę bendradarbiauti su Stenfordo universiteto Sveikatos biblioteka. Čia buvo pristatytos metinės GNLD – Arthuro Fursto paskaitų serijos apie mitybą ir ligų prevenciją, paskirta bendra San Francisko universiteto ir Arthuro Fursto metinė stipendija paskutinio kurso studentui.
Tokiomis programomis GNLD, aktyviai remdama šiuo metu dirbančius mokslininkus, pabrėžia mitybos svarbą ir keičia požiūrį į sveikatos priežiūrą.

  • Vadovybė

image

GNLD vadovų komanda

Tiesioginės prekybos metiniai pardavimai viršija 100 milijardų dolerių, todėl dėmesio ji susilaukia iš tokių garsių kompanijų kaip „Sara Lee”, „Time Warner” bei iš solidžių žmonių, dirbančių „Zig Zigler” ir ”Warren Buffet”. Ir nors kompanija ar asmuo sėkmingai dirba tradiciniame versle, tai dar negarantuoja, kad jiems seksis ir tiesioginės prekybos/ tinklinės rinkodaros arenoje.

Kompanijos, turinčios patirties kolektyviniame darbe ir savo srityje, turinčios puikių pramonės žinių, pasirinkimas yra svarbi sėkmės formulės dalis. „GNLD International” – tai kompanija, kurios lyderiai jau įrodė, ką sugeba. Kompanijos steigėjas Jerry Brassfield bei kiti pagrindiniai lyderiai savo karjerą pradėjo būdami tiesioginės prekybos konsultantais. Sudėjus visų vadovų komandos narių patirtį, iš viso išeitų daugiau kaip 150 metų. Turėdama tokių laiko užgrūdintų lyderių, GNLD siūlo savo klientams ir konsultantams tvirtą pagrindą, kuriuo remiantis galima sukurti geros sveikatos ir finansinės gerovės pamatą visam gyvenimui.

Elektroninė parduotuvė