Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!

Gintarė Liaučiuvienė

 

tel: 8-606-75061

 

gintare@sveikatoskeliu.lt

 

Skype - linasgintare

GR2 Control Meal Replacement Protein Shake

GNLD GR2 Control Meal Replacement Protein Shake baltyminis kokteilio saugumas ir veiksmingumas įrodytas moksliniais   tyrimais. Kokteilio sudėtyje yra tinkamai subalansuotas vitaminų, mineralų, baltymų, riebalų ir angliavandenių kiekis, kuris užtikrina saugų ir kontroliuojamą svorio mažinimą. Išskirtinė glikemijos reakcijos
formulė padeda organizmui iki minimumo sumažinti riebalų kaupimą ir padidina deginamų riebalų kiekį. Sudėtyje yra angliavandenių, turinčių žemą glikemijos indeksą. Jie aprūpina organizmą ilgalaike energija. Tai pilnas maisto davinio pakaitalas. Kiekviena porcija suteikia 1/3 dienos normos 22 gyvybiškai svarbių vitaminų ir mineralų, platų asortimentą kitų svarbių maistingųjų elementų. Suteikia reikalingą visų 22 aminorūgščių, svarbių žmogaus organizmui, kiekį. Kontroliuoja potraukį saldumynams, šokoladui ir daug krakmolo turintiems produktams.
Sudėtyje nėra kofeino, riebalus sugeriančių medžiagų, efedrino, gvanarinės paulinijos, natrio, stimuliatorių, kontraindikatorių ar kitų žalingų medžiagų. Išskirtinė glikemijos reakcijos formulė garantuoja svorio mažinimą ir energingumą. Unikali formulė „daug baltymų/mažai angliavandenių" padeda kontroliuoti glikemijos reakcijos procesą. Kokteilis labai skanus ir maistingas. Galima rinktis iš dviejų puikių skonių: šokolado „Chocolate Dream" ar vanilės „Vanilla Whisper". Jį galima lengvai paruošti, pavyzdžiui, su pienu.

Elektroninė parduotuvė