Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!

Gintarė Liaučiuvienė

 

tel: 8-606-75061

 

gintare@sveikatoskeliu.lt

 

Skype - linasgintare

NutriShake

Gėrimas idealus visai šeimai. Kiekviena „NutriShake" gėrimo stiklinė kupina geriausių maisto medžiagų. Puikus, maistingas gėrimas energingai dienos pradžiai.

NEOLIFE mokslininkų sukurtame Nutrishake teisingomis proporcijomis yra visos 22 organizmui būtinos aminorūgštys. Į preparato sudėtį taip pat įeina angliavandeniai (fruktozė), riebalai ir kalcis.

Produktas yra keturių skirtingų skonių: braškių, šokolado, vanilės ir kavos.

Gėrimą lengva paruošti: tereikia jį sumaišyti su pienu ar sultimis. Ryte išgertas Nutrishake ilgam aprūpina energija, padeda išvengti nuovargio pirmoje dienos pusėje. Antroje dienos pusėje jis maitina, suteikia jėgų darbe ir juo gerai pasistiprinti po mokyklos. Sumaišytas su pienu jis yra galimybė gauti mažai kaloringo 1/3 rekomenduojamos suaugusio žmogaus kasdienės proteino normos. Geras pagalbininkas sportininkui.

Kiekvienoje stiklinėje puikaus skonio „NutriShake" gėrimo yra daug natūralių, pačių geriausių maisto medžiagų. Gėrimas idealiai tinka visai šeimai. „NutriShake" sukurtas tam, jog aprūpintų ląsteles reikalingomis maisto medžiagomis, jame subalansuotas proteino, angliavandenių ir riebalų kiekis, gėrimas suteikia visas 22 aminorūgštis, kurios svarbios žmogaus mitybai.

Vartokite „NutriShake", kaip:

• daug energijos suteikiantį gėrimą pusryčių metu.

• vaisių ir daržovių kokteilį vaikams.

• angliavandenių turintį gėrimą sportininkams.

Kodėl reikia maistingo gėrimo?

• Nepakankama mityba, greitas maistas ar mažai kalorijų turinčių produktų vartojimas gali sumažinti energiją ir gyvybingumą. Jei vartojame pakankamai proteino ir angliavandenių, organizmui suteikiame energijos ir apsaugome nuo staigaus cukraus kiekio kitimų bei prastos savijautos.

• Žmonėms, kuriems reikia daugiau energijos, pavyzdžiui, vaikams, fiziškai aktyviems ar dažnai stresą patiriantiems, reikalingas aukščiausios kokybės „kuras". Organizmui reikia aukščiausios kokybės proteino ir subalansuoto paprastųjų ir sudėtinių angliavandenių mišinio.

„NutriShake" aprūpina aukščiausios kokybės proteinu, reikalingu organizmo atnaujinimui

Unikali „NutriShake" formulė prasideda nuo puikių proteino šaltinių - kazeino ar pieno proteinų. „NutriShake" įsisavinimas tampa dar geresnis del protageninio proceso. Šis procesas leidžia pasiekti 1,0 PDCAAS lygį - tai ypač aukštas rodiklis!

Vartojimas:

Į plakiklį suberkite 1 maišelį „NutriShake“, įpilkite 200 ml lieso pieno ar mėgstamų sulčių. Geriausia „NutriShake“ gėrimą gerti šaltą. Skonį galima paįvairinti įdėjus šviežių ar šaldytų vaisių. Šaltesnį, tirštesnį gėrimą gausite įdėję į jį keletą ledo kubelių.

Produkto etiketė PDF formatu:

Elektroninė parduotuvė