Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!

Gintarė Liaučiuvienė

 

tel: 8-606-75061

 

gintare@sveikatoskeliu.lt

 

Skype - linasgintare

Flavonoid complex

Flavonoid complex - tai NEOLIFE mokslininkų sukurtas mitybos papildas, sudarytas iš flavonoidų. "Flavonoid Complex" suteikia platų flavonoidų spektrą, gaunamą iš vaisių ir daržovių ekstraktų ir koncentratų, taip pat jame yra katechinų, antocianinu, proantocianinų, flavonų, flavanonų, flavonolių, elago rūgšties ir 30 mg vitamino C.

Flavonoid Complex sudėtyje flavonoidai yra tokiame pavidale, kokiame jie yra sutinkami gamtoje. Preparatas yra pagamintas iš patikrintos žaliavos: jis yra gaunamas iš spanguolių, žalių kopūstų, žalios arbatos (be kofeino), burokėlių, šeivamedžio uogų, aviečių, mėlynių, raudonų ir žalių vynuogių, apelsinų, citrinų ir greipfrutų.

Vartojimas:

2 tabletės per dieną.

 

Plačiau apie flavonoidus.

Flavonoidai atstovauja didelę augalinių cheminių medžiagų šeimą. Yra žinoma daugiau nei 4000 flavonoidų. Pagal savo cheminę struktūrą jie yra priskiriami polifenolams. Daugelis gamtoje esančių ryškių spalvų susidaro flavonoidų dėka. Pavyzdžiui, mėlyni, violetiniai ir tamsiai žali atspalviai, kurie yra gėlėse, lapuose, vaisiuose ir daržovėse. Be to didelė dalis raudonų, oranžinių ir geltonų spalvų, kurie nepriklauso karotenoidams, yra flavonoidai. Karotenoidai tirpsta riebaluose, o flavonoidai – vandenyje. Flavonoidai – tai antioksidantai, kurie gali daryti įtaką tose organizmo vietose, kurios laiko vandenį (kraujyje, kepenyse, inkstuose, plaučių skystyje, ašarose ir t.t.).

Flavonoidais vis dažniau gydomos širdies ir kraujagyslių ligos. Nustatyta, kad jie didina organizmo atsparumą radiacijai. Tai naudinga norint odą apsaugoti nuo saulės neigiamo poveikio, bet tuo pačiu metu gali pozityviai paveikti organizmą vėžio gydymo metu – taikant chemoterapiją ir radiaciją. Iš flavanoidų gaminamas vitaminas P ir kiti vitamininiai preparatai. Flavanoidai tinka nuo spazmų, uždegimų, skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opų, gerina žarnyno veiklą, šiek tiek laisvina vidurius.

Flavonoidų turintys augalai gydymui naudojami daugelį tūkstančių metų, o pastaruoju laikmečiu jų gydomosios savybės tapo mokslinio susidomėjimo objektu – vykdomi tyrimai, bandomos įvairių ligų bei vėžio gydymo schemos praplečiant chemioterapiją netgi onkologijoje, kuriami maisto papildai. Įvairių flavonoidų kiekis maisto produktuose skiriasi nuo nežymiausio kiekio iki ženklių koncentracijų.

Šaltiniai: Cesar G. Fraga. „Plant Phenolics and Human Health– Biochemistry, Nutrition and Pharmacology“ . Wiley. p.632

Produkto etiketė PDF formatu:

Elektroninė parduotuvė