Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!

Gintarė Liaučiuvienė

 

tel: 8-606-75061

 

gintare@sveikatoskeliu.lt

 

Skype - linasgintare

Carotenoid Complex

Carotenoid Complex - tai mitybos papildas, kuris siūlo pilnavertį optimalaus kiekio karotenoidų, esančių daržovėse ir vaisiuose, pasirinkimą.

NEOLIFE laiko Carotenoid Complex pačiu svarbiausiu mitybos papildu, kurį mokslas ką tik išrado. Produkto vystymas truko 7 metus. Carotenoid complex sudėtyje yra 15 veiksmingų karotenoidų.

Gaminant “Carotenoid Complex”, yra naudojami tik patikrinti vaisiai ir daržovės: pomidorai, morkos, špinatai, raudonoji paprika, braškės, abrikosai ir persikai. Gauti karotenoidai ištirpinami alyvų aliejuje ir patalpinami į želatinines kapsules, kur veiksmingos medžiagos tam, kad išvengti oksidacijos, yra azoto turinčioje terpėje. Produkto sudėtyje yra alfa-tokoferolo (vitamino E) ir lecitino. Sudėtyje nėra dirbtinių dažiklių, aromatizatorių, konservantų ar saldiklių.

ANTIOKSIDANTAI – tai įvairi cheminių komponentų grupė, kuri randama natūraliose daržovėse, vaisiuose ir kituose augaluose.

Vartojimas:

1-3 kapsulės per dieną.

 

Plačiau apie karotenoidus.

Karotenoidai – tai pigmentinės medžiagos, kurios suteikia spalvą daržovėms ir vaisiams. Šiai dienai yra žinoma apie 600 karotenoidų. Karotenoiduose yra apsaugančios organizmą medžiagos. Karotenoidai – tai ląstelės apsauginė medžiaga nuo laisvųjų radikalų ir laisvojo deguonies, kurie dirgina ir oksiduoja ląstelę (jeigu laisvasis deguonis gali laisvai veikti, jis gali pakenkti DNR ląstelei ir sukelti genetines mutacijas).

Žmogaus organizmas nesugeba sintetinti karotenoidų, todėl juos yra būtina gauti su maistu. Karotenoidai – vitamino A provitaminiai. Iš karotenoidų organizme sintetinasi reikalingas vitamino A kiekis, visa kita ištirpsta organizme. Karotenoidų vartojimas dideliais kiekiais skirtingai nuo per didelio vitamino A kiekio naudojimo, yra nekenksmingas. Karotenoidai tirpsta riebaluose. Jie kaupiasi riebalus laikančiuose audiniuose organizme, neutralizuodami laisvuosius radikalus ir būdami antioksidantais riebalinėje terpėje.

Karotenoidai:

• apsaugo organizmą nuo ligų;

• pagreitina gijimą. Karotenoidai – geriausia apsauga nuo vėžio;

• padeda esant alergijai;

• gerina imuninės sistemos veiklą;

• sumažina cholesterolio kiekį kraujyje;

• apsaugo nuo apšvitinimo (ypatingai tam yra linkę žmonės, dirbantys su kompiuteriu);

• puiki apsauga akims;

• apsaugo plaučių ląsteles;

• apsaugo skydliaukę;

• apsaugo nuo ultravioletinių spindulių, tuo pačiu pagreitina įdegį.

Produkto etiketė PDF formatu:

Elektroninė parduotuvė