Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!

Gintarė Liaučiuvienė

 

tel: 8-606-75061

 

gintare@sveikatoskeliu.lt

 

Skype - linasgintare

Kofermentas Q10

Ląstelių energijai ir gyvybingumui!

Kofermentas CoQ10 (KoQ10, dar vadinamas ubichinonu) yra riebaluose tirpus junginys, randamas kiekvienoje gyvo organizmo ląstelėje. KoQ10 yra visose žmogaus kūno ląstelėse, daugiausia jo koncentruojasi apie energiją gaminančias mitochondrijas. Dėl savo unikalios, riebaluose tirpios struktūros KoQ10 gali lengvai egzistuoti ir už ląstelės membranos ribų.

KoQ10 nyksta natūraliai su amžiumi organizme sumažėjus gamybos efektyvumui (biosintezei), arba dėl padidėjusio medžiagų apykaitos poreikio, arba dėl abiejų priežasčių. Mūsų natūraliai gaminamo KoQ10 kiekis mažėja su amžiumi, dažniausiai jo kiekis sulaukus 50 – ties sumažėja daugiau kaip 50%. Žinoma, kad mitybos, gyvenimo būdo įpročiai ir receptinių vaistų vartojimas išeikvoja KoQ10 atsargas. Ypatingą susirūpinimą kelia cholesterolio mažinimui skirtų vaistų „statinų“ vartojimas, kurie griauna natūralią KoQ10 biosintezę organizme.

„Neolife CoQ10“ praturtintas maistinėmis medžiagomis. Jo išskirtinę originalią formulę, papildytą specialiai atrinktomis maistinėmis medžiagomis, daugelį metų kūrė „NeoLife“ Mokslo Patarėjų Tarybos mokslininkai ir mūsų pasaulinė Mokslo ir Technologijų komanda.

Kodėl reikalingas KoQ10maisto papildas?

 • • KoQ10 lygis senstant natūraliai mažėja dėl organizme sulėtėjusio medžiagų susidarymo (biosintezės) ir /arba lėtesnio medžiagų apykaitos proceso. Todėl dažniausiai sulaukus 50 – ties jo lygis krenta daugiau kaip 50%.
 • • Žinoma, jog mitybos ir gyvenimo būdo įpročiai, taip pat mažina KoQ10 lygį.
 • • Dėl kai kurių receptinių, ypač cholesterolio koncentraciją mažinančių statinų, bei kitų nereceptinių vaistų vartojimo organizme gali imti trūkti KoQ10.
 • • Su L- cisteinu, svarbia aminorūgštimi, reikalingas glutationo biosintezei ląstelėse.
 • • Kitos svarbios sudedamosios dalys: saulėgrąžų lecitinas, kokosų vidutinės grandinės trigliceridų (MCT) aliejus, ryžių sėlenų aliejus padeda įsisavinti KoQ10.

Kodėl „NeoLife“ CoQ10 maisto papildas?

 • • Suteikia 100 mg natūralaus, itin gerai įsisavinamo KoQ10.
 • • Išskirtinis „NeoLife“ augalinių lipidų ir sterolių (gerųjų riebalų) mišinys. Išgaunamas iš sveikų grūdų lipidų ir sterolių. Suteikia keturis tokotrienolius, gaunamus iš ryžių. Taip pat keturis augalinius sterolius: beta – sitosterolį, kampesterolį, stigmasterolį ir brasikasterolį.
 • • Orginalus „NeoLife“ polifenolių mišinys suteikia natūralių, iš sveikų produktų gaunamų polifenolių, o taip pat resveratrolių iš raudonųjų vynuogių.
 • • • Natūralūs, šalto spaudimo aliejai, išsaugantys maistinę vertę.
 • • Lengvai nuryjamos želatino kapsulės.
 • • Jokių dirbtinių medžiagų. Be dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų, saldiklių ar konservantų!

Vartojimas

2 tabletės per dieną.

CoQ10 svarba organizmui.

CoQ10 yra gyvybiškai svarbus antioksidantas, padedantis apsaugoti ląsteles nuo karcinogenų ir padedantis atstatyti vitaminą E. CoQ10 stebuklingos savybės yra jo gebėjimas pagerinti ląstelių deguonies panaudojimą. CoQ10 kontroliuoja deguonies kiekį, patenkantį į ląstelę, taip optimizuodamas energijos gamybą ir apsaugodamas ląstelę nuo kitų oksidantų žalingo poveikio. CoQ10 randamas mėsoje, sėklose, riešutuose ir žuvyje.

Šaltinis: “Nauja Optimalios Mitybos Biblija” 134 psl.

Q10 – geresnei sveikatai ir ilgam gyvenimui.

Negalėtume kvėpuoti, judėti ir net galvoti be Q10. Tai labai svarbus kofermentas, susijęs su energijos apykaita, visose organizmo ląstelėse. Iš tiesų ląstelės priklauso nuo Q10 taip, kaip benzininis variklis priklauso nuo uždegimo žvakės, sukeliančios visą degimo procesą. Be žvakės net prašmatniausias automobilis negalėtų pajudėti nė per centimetrą. Lygiai taip pat ir be Q10 žmogus tegalėtų išgyventi vos kelias akimirkas.

Dauguma Q10 yra gaminama mūsų organizme. Tačiau su amžiumi endogeninė šios medžiagos gamyba lėtėja. Be to, lėtinės ligos, intensyvi fizinė veikla ir tam tikrų rūšių vaistų vartojimas gali apriboti Q10 gamybą mūsų organizme. Tai mus paveikti gali labia įvairiai. Dauguma žmonių vartoja Q10 papildus siekdami pakelti savo energijos lygį, tačiau Q10 suteikia gerokai daugiau nei tik energijos antplūdį. Šis svarbus junginys būtinas tinkamam visų ląstelių ir organų funkcionavimui užtikrinti, nes jis atlieka tam tikrą vaidmenį mūsų senėjimo procesų, širdies raumens susitraukimų jėgos, vaisingumo, gijimo procesų ir daugybės kitų funkcijų atžvilgiu. Tarptautiniai tyrimai atskleidžia naujų ir įdomių Q10 naudojimo būdų.

Q10 1957 m. atrado amerikiečių mokslininkas Fredas Crane, atlikęs tyrimus, nagrinėjusius ląstelių energijos apykaitą. 1978 m. britų mokslininkas Peteris Mitchellas buvo apdovanotas Nobelio premija už savo laimėjimus, aiškinant Q10 vaidmenį ląstelės viduje vykstančiame energijos apykaitos procese. Amerikiečių mokslininkas profesorius Karlas Folkersas buvo apdovanotas Priestly medaliu (amerikiečių Nobelio premijos atitikmeniu), nes padėjo suprasti Q10.

Šiandien Q10 vartojimas yra moksliškai pripažįstamas kaip pargįstas tokių ligų kaip lėtinis širdies nepakankamumas, hipertenzija, II tipo cukrinis diabetes, mitochondrijų sutrikimai gydymo būdas, o hipercholesterolemija sergantiems pacientams ši medžiaga rekomenduojama, siekiant užkirsti kelią šalutiniams cholesterolio kiekį mažninačių statinų poveikiui. 2005 m. Vengrijoje Q10 buvo įregistruotas kaip lėtiniam širdies nepakankamumui gydyti skirtas vaistas, nes švedų tyrimai atskleidė, kad vartodami Q10 kartu su selenu, vyresnio amžiaus žmonėms net 54% sumažina savo riziką mirti nuo širdies ir kraujagyslių ligų. Palaipsniui Q10 iš įprasto maisto papildo virto novatorišku vaistiniu preparatu ir jo istorija čia dar nesibaigia. Vis daugiau ir daugiau tyrimų nurodo Q10 kaip maistinę medžiagą, pasižyminčią didžiule įtaka žmogaus sveikatai.

Svarbu pabrėžti, kad Q10 papildų kokybė turi būti pakankamai gera, kad organizmas galėtų įsisavinti veikliąją medžiagą ir pasinaudoti jos teikiamais pranašumais.

Šaltinis: “Q10 geresnei savijautai ir ilgam gyvenimui.” Pernille Lund ISBN 87-7776-124-3

Produkto etiketė PDF formatu:

Elektroninė parduotuvė