Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!

Gintarė Liaučiuvienė

 

tel: 8-606-75061

 

gintare@sveikatoskeliu.lt

 

Skype - linasgintare

Betaguard

Betaguard – tai produktas sukurtas pasaulyje žymaus toksikologo, vėžio ligų tyrinėtojo ir SAB steigėjo, garbės nario dr. Arthuro Fursto. Maistinės medžiagos, kurios padeda apsisaugoti nuo kasdieninėje aplinkoje esančių toksinų.

Betaguard sudėtyje esančios medžiagos sudaro stiprią antioksidantų grupę (antioksidantas – medžiaga, neutralizuojanti organizme kenksmingą deguonies laisvųjų radikalų poveikį, atsirandantį oksidacijos procese).

Vitaminai A ir E apsaugo riebalus turinčias ląstelių dalis. Svarbi funkcija yra ląstelės membranų apsauga. Kuomet membrana yra pažeista, į ląstelės skysčius patenka kenksmingos medžiagos, kas galutiniam etape gali paversti tokią ląstelę į vėžinę ląstelę.

 

Produkto ypatingumas:

• Pirmoji maistinių medžiagų apsauga nuo laisvųjų radikalų, atsirandančių dėl užterštumo, išmetamųjų garų, cheminių medžiagų, smogo ir aplinkoje esančių toksinų.

• Originali kruopščiai atrinktų vitaminų, mineralų ir karotenoidų formulė, kuri stiprina natūralų organizmo gebėjimą detoksikuoti ir neutralizuoti žalingas medžiagas.

• Padeda blokuoti laisvuosius radikalus ląstelių membranose.

• Padeda apsaugoti odą nuo UV spindulių.

• Stimuliuoja imuninę sistemą.

 

Pagrindiniai privalumai:

• Vitaminai C, B6, cinkas ir selenas padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.

• Vitaminai C, E, cinkas ir selenas padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

 

Vartojimas:

• Vartokite 1-3 tabletes per dieną.

 

Plačiau apie “Betaguard” sudėtyje esančių vitaminų ir mineralų naudą.

Vitaminas E – Padeda blokuoti laisvuosius radikalus ląstelių membranose. Padeda apsaugoti odą nuo UV spindulių. Stimuliuoja imuninę sistemą.

Vitaminas C – tirpstantis vandenyje vitaminas, suteikiantis antioksidantinę apsaugą vandeningoms ląstelių dalims. Jis taip pat atstato vitaminą E, apsaugo ląstelės DNR. Gali padėti pagerinti antimikrobines ir antivirusines savybes, palaiko ląstelių antioksidantų vientisumą.

Cinkas apsaugo organizmą nuo senėjimo (prailgina gyvenimą) ir sustiprina imuninę sistemą, pagerina medžiagų apykaitą, palaiko natūralų organizmo detoksikacijos procesą. Svarbus audinių atsistatymui, žaizdų gijimui. Gali padėti apsaugoti nuo toksinių sunkiųjų metalų poveikio.

Selenas apsaugo nuo apsinuodijimo tokiais sunkiaisiais metalais kaip kadmis, gyvsidabris ir švinas, pašalindamas juos iš organizmo. Jis veikia ir kaip antioksidantas ir yra organizmo fermentinės sistemos dalimi. Esant seleno trūkumui – padidėja rizika susirgti vėžiu.

B Vitaminai svarbūs odos vientisumui, virškinimo veiklai, padeda išskirti energiją, kuri reikalinga ląstelėms. Riboflavinas (B2) būtinas fermentų veiklai ir detoksikacijai. Niacinas (B3) blokuoja laisvųjų riebalų rūgščių formavimąsi ir skatina didelio tankio cholesterolio lygį. Piridoksinas (B6) svarbus apsaugant kepenų ląsteles.

Magnis blokuoja toksinių medžiagų absorbciją, padeda šalinti toksinus ir atstatyti audinius.

Chromas stiprina organizmo apsaugą. Sustiprina insulino veikimą.

Produkto etiketė PDF formatu:

Elektroninė parduotuvė